90 %
(6 hodnocení)
Splash About růžové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
90 %
(6 hodnocení)
Splash About růžové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kojenecké plavky SplashAbout New Happy Nappy sova a kočička

Nejdůležitější položkou v plavání jsou plavečky Vašeho děťátka.
Do plaveček Happy Nappy nepotřebujete PLAVACÍ PLÍNKU, jsou plně funkční bez ní!
UV ochrana UPF50+ .
Neoprén s vysokým obsahem kaučuku propustí pouze moč, kvůli které je voda chemicky ošetřená. Nedochází k efektu, kdy plenka nasákne, ztěžkne a znesnadňuje dětem pohyb.
Většina dětských plaveckých kurzů v České a Slovenské republice tyto plavky doporučuje všem svým malým plavcům. Mnoho plaveckých kurzů ve světě má tento typ plavek přímo v povinné výbavě. Je prokázáno, že se při jejich používání dosahuje daleko lepších výsledků a děti jsou ve vodě spokojenější.
Plavky jsou vyrobeny z 1 mm silného elastického neoprénu, mají měkký, přiléhavý střih se širokým páskem z tkaniny s vysokým obsahem kaučuku, tak všechny nečistoty zůstávají uvnitř. Široké lemy obepínají stehýnka i bříško pevně, ale nezařezávají se dětem do kůže jako klasické gumičkové plavky.
Design byl navržen plaveckými instruktory ve spolupráci s rodiči, kteří zohledňovali potřeby svých dětí.
Tak jednoduché a přesto účinné - žádné šňůrky, žádný suchý zip, žádná guma. Funguje to!
Plavky mohou být nošeny s nebo bez konvenčních plavacích plínek – podšívka se velmi snadno čistí.
 
Tabulka velikostí:
Velikost                                        Věk                       Obvod pasu                         Obvod stehna
S                                                       0-3 měs.              34-41 cm                             17-22 cm                   M                                                      3-6 měs.              37-44 cm                             19-24 cm                  L                                                       6-12 měs.            40-47 cm                             22-28 cm                  XL                                                     1-2 roky               42-50 cm                             24-31 cm                   XXL                                                   2-3 roky              44-52 cm                              26-33 cm
Zobrazit více

Parametry

Značka Splash About
Barva růžové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky