Popis

KRAFT&DELE Magnet fishing 140kg oboustranný pro lovce pokladů KD10415

Neodymový magnet s bočním/horním držákem, 240 kg
Neodymový magnet - permanentní magnet vyrobený z kombinace neodymu, železa a boru. Tyto magnety generují velmi silné magnetické pole, které se promítá do vysoké přitažlivé síly.
Magnet fishing (magnetické rybaření) je druh „rybaření“, ale místo ryb můžete silným neodymovým magnetem s očkem a dlouhým lanem vytáhnout cokoliv, co k sobě přitáhne. Magnet lze jednoduše vhodit do jakékoliv vodní nádrže (např. rybník, řeka, studna) a vytáhnout ztracené poklady a magnetické předměty.
Magnet má dvě magneticky aktivní strany a dva závity – jeden na horní straně uprostřed a další na boku. První závit prochází celý magnet ve směru osy a druhý přechází z boku až do středu magnetu. Vyberte si, který závit chcete používat a oko z druhého závitu odmontujte. Protože magnet přitahuje oběma stranami, zasáhnete větší prostor a máte vyšší šanci najít nález. Magnet je vhodný pro tažení z břehu. Snadno proklouzne mezi kameny a kořeny, čímž se snižuje riziko, že uvízne pod vodou.
Oboustranný fishing magnet se dá využít i na třídění odpadu, vytažení spadlého nářadí a klíčů z kanálu, hledání klíčů v trávě, ale i na vyčištění studny a fontány od mincí.
Poznámka: Daná nosnost je testována pomocí speciálního senzoru na trhacím stroji, magnet je "přilepen" k silnému rovnému ocelovému povrchu a to je maximální hodnota. Uvedená kapacita bude nižší pro kovy, které jsou tenké, nerovné, lakované nebo rezavé. V extrémních případech, v závislosti na stavu přitahovaného předmětu, může být ztráta nosnosti až 70 %

Použití neodymových magnetů:

- Motory, generátory

- Elektronická zařízení

- Reproduktory, mikrofony

- Hračky

- Magnetické držáky

- Magnetické separátory

- Magnetizéry vody a další

Obsah balení:

- Neodymový magnet KD10416

- Lano

- Karabina

- Rukavice
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KRAFT&DELE
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky