92 %
(2 hodnocení)
C.Kreul 75 ml akrylové Na plátno Sady
Zobrazit další nabídky
92 %
(2 hodnocení)
C.Kreul 75 ml akrylové Na plátno Sady
Zobrazit další nabídky

Popis

Kreul EL GRECO akrylové barvy sada 6 barev 75 ml

Zvol si správný odstín

Akrylová barva El Greco 75 ml

Akrylová barva El Greco od přední německé značky Kreul je skvělým médiem pro akrylové malování. Je mimořádně vyhledávaná a zároveň se řadí mezi nejoblíbenější studentské akrylové barvy na vodní bázi. Má hustou krémovou konzistenci a je ideální pro tvorbu reliéfu nebo 3D efektů na plátně. Obsahuje vysoký podíl pigmentů, které tvoří nejjemnější disperze, čímž je zachovávána preciznost, jemnost a dokonalé krytí. Nabízí široké spektrum zářivých a intenzivních barevných odstínů. Má krátkou dobu schnutí a lze ji ředit vodou a různými médii. Ideální pro malování na malířské plátno, dřevo, papír, textilii, sklo apod. V nabídce naleznete i fosforeskující akrylové barvy. Akrylové barvy na plátno vám poskytnou naprostou volnost v realizaci vašich uměleckých představ.
JAK SE POUŽÍVÁ?

Akrylové barvy můžete nanášet přímo z tuby nebo může použít paletu, sklo nebo plastovou podložku, na kterou se akryl nelepí. Při malbě akrylovými barvami používejte ploché štětce z přírodního tvrdého vlasu, kterými dokážete vytvořit pěknou strukturální malbu. Na míchání barev, tvoření struktur nebo nanášení velkých ploch doporučujeme použít umělecké špachtle.
NÁŠ TIP

Kvalitní akrylové barvy El Greco, vzhledem k jejich husté a krémové konzistenci, doporučujeme použít při technice IMPASTO (špachtľová technika). Malování špachtlí není jednoduché, ale pokud se vám to podaří, tak dokážete vytvořit bohatou malbu plnou textury, reliéfu nebo různých 3D efektů na plátně. Nezapomeňte také na správný výběr špachtle. Malé a ohebnější špachtle jsou vhodnější na jemnou propracovanou malbu. Větší a pevnější špachtle se spíše používají k nanášení akrylových barev na pozadí nebo na podmaľovanie velkých ploch.
PARAMETRY PRODUKTU:

hustá, krémová akrylová barva El Greco
ideální pro tvorbu reliéfu, plné textury nebo 3D efektů na plátně 
vhodná pro techniku ​​impasto, malování špachtlí 
vysoký podíl pigmentů zachovává dokonalé krytí 
objem: 75 ml 

Galerie fotek

Prohlédni si video jak použít tento produkt

Zákazníci si koupili také tyto produkty

Krémová akrylová barva pololesklá Pentart 60 ml / různé odstíny

49.50 Kč

Akrylová barva PHOENIX 200 ml / různé odstíny

79 Kč

Akrylová barva Akryle Royal Essentials 120 ml /

72 Kč
Zobrazit více

Parametry

Výrobce C.Kreul
Objem 75 ml
Druh akrylové
Na plátno ano
Sady ano
Na kůži ano
Zobrazit další nabídky