96 %
(73 hodnocení)
Kvalitex 140 x 200 cm letní bílé
Zobrazit další nabídky
96 %
(73 hodnocení)
Kvalitex 140 x 200 cm letní bílé
Zobrazit další nabídky

Popis

Kvalitex přikrývka Luxus Plus 140x200

Letní přikrývka Luxus plus je díky použité vrstvě dutého vlákna velmi lehká a příjemná převážně pro letní období. Zákazníkovi přináší velmi příjemné klima.  
Složení přikrývky: povrch - 100% polyester (microfibre), výplň - 100% polyester (duté vlákno)
Teplota praní 95°, sušení v bubnové sušičce na sníženou teplotu.
Hmotnost výplně (gramáž): 150 g/m2

Barva přikrývky: bílá, modrá, růžová (standartně bílá, dalšé barvy na objednání)

- Letní přikrývka Luxus plus je charakteristická svou vzdušností a lehkostí převážně v letním období. Z tohoto důvodu je použita pouze jedna vrstva termicky pojeného dutého vlákna.
- Povrchovým materiálem přikrývky Luxus plus je tkanina (microfibre) vyrobená ze 100% polyesteru. Tato tkanina je charakteristická vysokou hustotou přízí a svým broskvovým omakem. Tento omak je docílen počesáním jedné strany tkaniny.
- Výplňovým materiálem je vysoce kvalitní duté vlákno - 100% polyester, které díky svým dutinám zajišťuje spotřebiteli příjemný spánkek. U veškerých přikrývek uvádíme plošnou hmotnost (gramáž) pouze výplňového materiálu a to na celý rozměr výrobku.
- Letní přikrývky Luxus plus se dají prát v automatické pračce a poté sušit v bubnové sušičce. Doporučujeme zákazníkovi, aby dodržoval symboly údržby, které jsou uvedeny na textilní etiketě našité na každém výrobku.
- Letní přikrývky Luxus plus jsou prošity panelovým vzorem, díky kterému je dostatečně zajištěna výplň proti posunu. Přikrývky jsou poté lemovány na speciálním lemovacím prošívacím stroji.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kvalitex
Rozměry 140 x 200 cm
Typ letní
Barva bílé
Zobrazit další nabídky