100 %
(4 hodnocení)
2012 2 LP pop Lana Del Rey
Zobrazit další nabídky
100 %
(4 hodnocení)
2012 2 LP pop Lana Del Rey
Zobrazit další nabídky

Popis

Lana Del Rey - Born To Die LP

Medium:2LP - Formát: Vinyl, LP, Album
Žánr: Rock, Pop, Folk Rock, Indie Rock

Lana Del Rey si svým hitem ""Video Games"" získala nejen pozornost kritiky, ale i velkou přízeň fanoušků. Píseň najdete i na jejím debutovém albu, které právě vyšlo. Vychází v dvou edicích: standardní a deluxe vydání, které obsahuje i tři bonusové skladby.

Rok 2012 bude ve znamení Lany Del Rey!

Lana Del Rey patří k největším objevům posledních měsíců. Lásce k hudbě podlehla již jako malá, ale až v osmnácti se rozhodla splnit si svůj sen a odešla do New Yorku.

“Již od malička jsem věděla, že tam zakotvím. Na tomhle městě miluju úplně vše. Každý den tam strávený mě těší. Pokaždé, když vyjdu ze dveří, si říkám, že to bude pěkný den. New York mě nepřetržitě odměňuje za moji lásku k němu,“ uvádí na adresu této hudební meky sama zpěvačka.

Obrovský průlom dosáhla již svým nedávným debutovým singlem “Video Games“. Ten se vyšplhal na nejvyšší příčku prodejní hitparády iTunes hned v deseti zemích, mezi kterými najdeme například Německo, Velkou Británii, Austrálii nebo Francii, ale i Českou Republiku. Velmi dobře si zmiňovaný song aktuálně vede i v oficiální české hitparádě IFPI...

Produkce Lany Del Rey navíc sklízí i výtečné kritiky, proto se vydání její debutové desky očekává s velkou netrpělivostí. Její album dostalo název “Born To Die“ a vychází již 30. ledna. Předcházet mu bude stejnojmenný singl, ke kterému Lana stihla natočit i nádherné video.

Sama ke klipu napsala scénář a mimo jiné do klipu obsadila i dva živé tygry. Jak následně o natáčení uvedla, šlo o tu nejkrásnější věc, kterou doposud zažila.

Mastered By – John Davis (4)
Producer [Album] – Emile Haynie
Vocals – Lana Del Rey
Written-By – Lana Del Rey
Zobrazit více

Parametry

Rok vydání 2012
Typ nosiče 2 LP
Žánr pop
Interpret Lana Del Rey
Zobrazit další nabídky