Popis

LEGO® City 60324 Pojízdný jeřáb

Usedněte za volant mohutného pojízdného jeřábu a vyrazte na pořádnou šichtu v LEGO® City. Parádní vozidlo se 6 koly je doslova nabité cool funkcemi.

Vysuňte podpěrné nohy a poté zvedejte, otáčejte a vysouvejte rameno s navijákem tak, abyste kus silnice přemístili na požadované místo.

Stavění měst nebylo nikdy zábavnější! Až to budete mít, zajistěte hák navijáku a pusťte se do dalšího úkolu.

Děti se zálibou ve vozidlech na stavbě si tuto sadu zamilují. Model pojízdného jeřábu nadchne hromadou realistických detailů a funkcí.

Přinášíme super sadu pro děti, které zbožňují vozidla na stavbě. Pojízdný jeřáb od LEGO® City ohromí spoustou autentických funkcí.

Děti mohou vysunout podpěrné nohy, otáčet a natahovat rameno a vytahovat a spouštět naviják.

Pak už stačí přidat jen minifigurky obsluhy jeřábu a řidiče a realistickému hraní nebude nic stát v cestě. Součástí je LEGO City Křižovatka.

Tento model pojízdného jeřábu nabízí tištěný návod s ilustracemi a digitální pokyny na stavění, které jsou k dispozici v bezplatné aplikaci LEGO pro chytré telefony a tablety.

Podrobný interaktivní návod dětem od 7 let umožní přibližovat si, otáčet a vizualizovat hotový model ze všech úhlů.

Skvělá vozidla LEGO City jsou vhodné jako super dárky pro kluky a holky.

Děti mají možnost zkoumat nejrůznější parádní vozidla a vymýšlet si příběhy a scénáře, které zábavným a vzrušujícím způsobem odrážejí skutečný život.

Sady od LEGO® City budou s tímto modelem pojízdného jeřábu ještě zábavnější. Těšit se lze na spoustu autentických funkcí, které děti zabaví na dlouhé hodiny.

Co se ukrývá v krabici? Vše, co děti potřebují k sestavení multifunkčního pojízdného jeřábu, a k tomu navíc LEGO® City Křižovatka umožňující propojení s ostatními sadami.

Děti mohou vysunout podpěrné nohy, otáčet a vysouvat rameno a zvedat a spouštět naviják.

Po sestavení měří pojízdný jeřáb přes 9 cm na výšku, 25 cm na délku a 8 cm na šířku. Mezi doplňky patří hasák, vysílačka a 2 bezpečnostní helmy.

Vozidla LEGO® City dětem pomáhají získávat sebevědomí a rozvíjet klíčové životní dovednosti s pomocí realistických modelů a zábavných postav, které inspirují k otevřenému kreativnímu hraní.

Již od roku 1958 splňují všechny kostky LEGO® nekompromisní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní.
Zobrazit více

Parametry

Téma LEGO® City
Věk od 7 let
Počet dílků 340 ks
Typ vozidla
Série City
Určení pro kluky
Výrobce LEGO®
Rok uvedení 2022
Zobrazit více parametrů