Popis

LEGO® DOTS™ 41918 Náramky dobrodružství

Zaujměte malé návrháře zábavnou sadou na výrobu půvabných náramků přátelství Náramky dobrodružství 41918 od LEGO DOTS z limitované edice která obsahuje 2 nastavitelné náramky a 32 dílků. Stačí otevřít balíček a hraní může začít
Spousta vynikajících návrhářských nápadů Při zdobení a sdílení nastavitelných náramků budou děti rozvíjet smysl pro sebevyjadřování ať už se nechají inspirovat přiloženými vzory nebo vymyslí vlastní jedinečný styl.
Tyto barevné dílky lze kombinovat s ostatními stavebnicemi a sdílet tak kreativní zábavu s kamarády. Děti mohou použít také zdobítka ze sady LEGO DOTS doplňky série 2 41916 která jim umožní oživit sady na výrobu náramků.
Fanoušci umění a rukodělného tvoření si tuto sadu jednoduše zamilují. Náramky a pestrobarevné destičky na zdobení se výborně hodí jako dárek pro kluky a holky ve věku od 6 let k Vánocům jiným svátkům nebo jakékoli jiné příležitosti
Malá a skvěle přenosná hračka. Tato zábavná sada na výrobu náramků které odshora dolů měří přes 20 cm umožňuje malým designérům procvičovat kreativní dovednosti a následně se svým výtvorem pochlubit nebo si ho nasadit na zápěstí.
Hodiny nekonečné zábavy a tvoření poháněné dětskou představivostí Hračky bez baterií dětem pomáhají rozvíjet dovednosti spojené s kreativním stavěním a také jim přinášejí radost z vytváření něčeho nového.
Otevřete balíček a užijte si hodiny zábavy při zdobení náramků. Díky srozumitelnému návodu si děti s navrhováním poradí raz dva což jim poskytne radost ze samostatného vytváření jedinečných doplňků a možnost vychutnat si pořádnou porci kreativní zábavy.
Dopřejte dětem tvůrčí svobodu se stavebnicemi LEGO DOTS. Tato propracovaná kreativní sada na výrobu náramků přináší neomezené možnosti tvoření čímž povzbuzuje kreativitu a sebedůvěru dětí.
Již od roku 1958 splňují LEGO kostky a dílky ty nejvyšší standardy tak aby byly konzistentní kompatibilní a umožňovaly snadné skládání a rozebírání.
LEGO kostky a dílky pouštíme na zem zahříváme drtíme kroutíme a analyzujeme takže si můžete být jisti že všechny stavebnice pro děti splňují ty nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality.
Zobrazit více

Parametry

Téma LEGO® DOTS™
Věk od 6 let
Počet dílků 34 ks
Typ náramky
Určení pro kluky a holky
Výrobce LEGO®
Rok uvedení 2021