97 %
(155 hodnocení)
LEGO® DUPLO® 2 let 59 ks vlaky a nádraží pro kluky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
97 %
(155 hodnocení)
LEGO® DUPLO® 2 let 59 ks vlaky a nádraží pro kluky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

LEGO® DUPLO® 10874 Parní vláček

LEGO® DUPLO® Parní vláček nabízí snadné ovládání díky motoru s technologií Push + Go!

LEGO® DUPLO® 10874 Parní vláček je díky snadnému ovládání a spoustě interaktivních prvků vhodný i pro ty nejmenší. Děti se mohou stát strojvedoucím vláčku s motorem s technologií Push + Go – vláček lze uvést do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit přidržením nebo zvednutím z kolejí. Pomozte jim umístit na koleje 5 barevných ovládacích prvků, díky kterým vláček houká, rozsvěcuje a zhasíná světla, zastavuje pro doplnění paliva, mění směr jízdy a zastavuje, kdekoliv je libo. Sada Parní vláček od LEGO® DUPLO® obsahuje vlakové nádraží, sklápěcí nakladač uhlí, 2 DUPLO figurky a figurku zvířátka, díky nimž nabízí spoustu klasické zábavy na kolejích. Stáhněte si doplňkovou aplikaci a získejte tak množství dalších herních možností, včetně dálkového ovládání a spousty zábavných aktivit pro nejmenší!

Obsahuje LEGO® DUPLO® figurky strojvedoucího a dítěte, a navíc figurku veverky.
Obsahuje sestavitelnou lokomotivu s motorem s technologií Push + Go, která svítí a vydává zvuky, vagón pro cestující, 5 barevně rozlišených ovládacích prvků, vlakové nádraží, sklápěcí nakladač uhlí, strom a 16 dílů kolejí.
Mezi doplňky najdete kanystr, kufřík, chleba a rýč.
I ti nejmenší zvládnou uvést parní vláček do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit ho přidržením.
Ukažte dětem, jak umisťovat okolo trati všech 5 barevných ovládacích prvků tak, aby vláček postupoval podle jejich pokynů. Vláček dokáže houkat, rozsvítit nebo zhasnout světla, doplnit palivo, změnit směr jízdy nebo zastavit.
Rozvíjejte představivost a schopnost dětí vytvářet situační scénáře s LEGO® DUPLO® figurkami a vydejte se na nekonečnou cestu plnou dobrodružství.
Tím ale zábava s LEGO® DUPLO® vláčkem nekončí! Stáhněte si ZDARMA aplikaci s funkcí dálkového ovládání a spoustou dalších zábavných aktivit pro nejmenší.
Vláček a koleje obsažené v této sadě jsou kompatibilní také s vláčky z vaší stávající LEGO® DUPLO® kolekce.
Stáhněte si doplňkovou aplikaci, která je k dispozici zcela zdarma na portálech App Store, Google Play nebo Amazon Kindle. Další informace jsou k dispozici na LEGO.cz,devicecheck
LEGO® DUPLO® výrobky jsou speciálně navržené tak, aby byly zábavné a vhodné pro malé dětské ručičky.
Tento výrobek potřebuje k fungování baterie (nejsou součástí balení). Informace o typu a množství baterií jsou uvedeny na obalu.
Vlakové nádraží měří přes 15 cm na výšku, 12 cm na šířku a 6 cm do hloubky.

Téma: LEGO® DUPLO®
Zobrazit více

Parametry

Téma LEGO® DUPLO®
Věk od 2 let
Počet dílků 59 ks
Typ vlaky a nádraží
Určení pro kluky
Výrobce LEGO®
Rok uvedení 2018
Programovatelné ano
Zobrazit více parametrů