98 %
(32 hodnocení)
LEGO® Harry Potter™ 16 let 6020 ks hrady a zámky Harry Potter
98 %
(32 hodnocení)
LEGO® Harry Potter™ 16 let 6020 ks hrady a zámky Harry Potter

Popis

LEGO® Harry Potter™ 71043 Bradavický hrad

Ponořte se do tajemného světa čar a kouzel a podívejte se do kouzelnické školy v Bradavicích. Oblíbené postavy Harryho, Rona a Hermiony zde potkají spoustu přátel a členů profesorského sboru, ale i nepřátel, kteří se přiklonili na stranu zlého kouzelníka Lorda Voldemorta. Pokud mají bitvu vyhrát, musí se naučit ještě hodně kouzel, lektvarů a dalších čarodějnických dovedností. Na své cestě se potkají s mnoha zajímavými tvory. Celá škola i její okolí jsou do detailu propracovány, a tak jistě poznáte spoustu známých míst. Pohyblivé schodiště, hostina ve velkém sále, Nebelvírská kolej i učebny - vše je tak, jak to znáte z filmů kouzelnické ságy. Stavebnice je kompatibilní s dalšími z řady, takže můžete svůj svět stále rozšiřovat.
Kouzelnická škola v Bradavicích
Dokonale propracovaný bradavický hrad nabízí vašim dětem dlouhé hodiny zábavy. Jsou v něm umístěny důmyslně navržené komnaty, věže i učebny. A také spousta skrytých funkcí, které znáte z filmů o Harry Potterovi, například pohyblivé schodiště.
 

Oblíbené postavy
Stavebnice obsahuje mnoho známých postav, takže si děti mohou představovat scény z knih a filmů nebo si vymýšlet vlastní příběhy. Oblíbení malí hrdinové Harry, Ron a Hermiona, ředitel školy Albus Brumbál a další členové profesorského sboru, ale také záporné postavy jako je Lord Voldemort nebo Bellatrix Lestrangeová. Ti všichni jsou součástí boje dobra proti zlu.
 

Kouzelní tvorové
Zapomenout nesmíme ani na kouzelné tvory. Maďarský trnoocasý drak, kterého statečný Harry přemohl v Turnaji tří kouzelníků, děsivý oblíbenec Hagrida pavouk Aragog nebo bazilišek, se kterým se Harry utkal, když zničil tajemný deník Toma Riddela. Tyhle a mnoho dalších zvířat stavebnice obsahuje.
 

Svět mimo hrad
Vzpomínáte na zákeřnou vrbu mlátičku a létající auto pana Weasleye, podivnou Hagridovu chýši s dýněmi okolo a lodě, se kterými připlouvají studenti na začátku školního roku? Teď je spatříte na živo
 

Hodiny zábavy
Můžete létat na koštěti a hrát Famfrpál, kouzlit a připravovat magické lektvary, usednout do knihovny nebo se užít slavnostní večeři ve velkém sále. Záleží jen na vaší fantazii, a tu stavebnice rozvíjí velkou měrou. Pomáhá dětem také procvičovat jemnou motoriku i soustředění.
 

Další rozšíření
Stavebnice je kompatibilní i s ostatními ze série Harryho Pottera, a tak je možné kouzelnický svět rozšířit o další slavná místa a prožívat nová dobrodružství z této kouzelnické ságy.
 

Unboxing a stavba setu LEGO® Harry Potter 71043 Bradavický hrad
Zobrazit více

Parametry

Téma LEGO® Harry Potter™
Věk od 16 let
Počet dílků 6020 ks
Typ hrady a zámky
Série Harry Potter
Určení pro kluky a holky
Výrobce LEGO®
Rok uvedení 2019
Zobrazit více parametrů