Popis

LEGO® Technic 42123 McLaren Senna GTR

Hledáte skvělý dárek pro malého nebo staršího milovníka rychlých vozů Stavebnice LEGO Technic McLaren Senna GTR 42123 je tou pravou volbou a zamiluje si ji i každý dospělý fanda Tento sběratelský model disponuje spoustou autentických prvků inspirovaných ikonickým vozem a nenechá nikoho chladným.

Realistické detaily a výkonné funkce
McLaren Senna GTR je vůz jako žádný jiný. A tato LEGO Technic replika je stejně působivá jako její skutečný protějšek. Prohlédněte si motor V8 s pohyblivými písty ikonické otevírací nůžkové dveře a autentické designové provedení a barvy přesně jako na opravdovém stroji. Pohrajte si s funkčním volantem a pak se svým propracovaným modelem pochlubte na výstavce.

Vstupte do světa techniky
Stavebnice LEGO Technic přináší realistické mechanismy a pohybové funkce které LEGO stavitele snadno uvedou do světa skutečného inženýrství.

LEGO Technic McLaren Senna GTR 42123 je úchvatná a autentická replika inspirovaná ikonickým vozem která nadchne všechny fanoušky závodních vozů.
Prozkoumejte realistické prvky vozu například propracovaný motor V8 s pohyblivými písty dveře které se otevírají nahoru a ven jak to známe u skutečného auta McLaren.
Ovládejte model kolečkem na vrchní straně a vychutnejte si projížďku ve svém vlastním vozidle McLaren.
Hledáte parádní dárek pro fanouška automobilových závodů či milovníka superaut Tato sada je skvělou volbou pro stavitele ve věku od 10 let kteří by si rádi postavili a vystavili své vlastní závodní auto McLaren.
Tento úžasný model závodního automobilu se bude vyjímat na každé výstavce a určitě nadchne všechny děti i dospělé s vášní pro superauta automobilové sporty a automobilku McLaren.
Model měří přes 9 cm na výšku 32 cm na délku a 12 cm na šířku.
Sběratelská replika vozu McLaren se pyšní stejným potiskem a barvami jako skutečné auto.
Řada LEGO Technic nabízí pokročilé stavebnice pro mladé fanoušky kteří se cítí na náročnější stavitelskou výzvu.
Již od roku 1958 splňují kostky LEGO Technic ty nejpřísnější standardy díky čemuž jsou dílky konzistentní kompatibilní a vždy dobře drží.
Dílky LEGO Technic pouštíme na zem zahříváme drtíme kroutíme a analyzujeme abychom zajistili že vyhovují přísným globálním bezpečnostním standardům.
Zobrazit více

Parametry

Téma LEGO® Technic™
Věk od 10 let
Počet dílků 830 ks
Typ vozidla
Určení pro kluky a holky
Výrobce LEGO®
Rok uvedení 2021