96 %
(15 hodnocení)
LEGO® Technic™ 18 let 1466 ks pro kluky LEGO®
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
96 %
(15 hodnocení)
LEGO® Technic™ 18 let 1466 ks pro kluky LEGO®
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

LEGO® Technic 42154 2022 Ford GT

LEGO 42154 - Model Ford GT 2022 z produktové řady LEGO TECHNIC - Plastová stavebnice pro dospělé.

Prozkoumejte úžasné detaily a ikonické provedení vozu prostřednictvím stavebnice pro dospělé 2022 Ford GT. Postavte si zadní pohon s diferenciálem, funkční šestiválcový motor, nezávislé tlumiče na všech kolech, řízení přední nápravy, otevírací dveře, detailní světla, funkční zadní spoiler a otevírací kapotu. Vaše kreativní úsilí bude odměněno fantastickou sběratelskou replikou v měřítku 1:12, která je ideální na výstavku. Dostaňte se na chvíli do kůže designérů automobilky Ford a postavte si všechny ohromující detaily tohoto superauta. Žasněte nad aerodynamickým tvarem, díky kterému je vůz 2022 Ford GT naprosto nepřehlédnutelný, ať už na závodní dráze, nebo mimo ni.

Aplikace LEGO Builder přináší pohodlný způsob, jak uchovávat návody na stavění. Používejte ji pro přibližování a otáčení modelů ve 3D, ukládání stavebnic, sledování průběhu stavění a hledání inspirace pro nové modely.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta

zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 48 x 28 x 9cm

Rozměry modelu (d): 39cm

Materiál: plast (pvc)

Počet dílků: 1468

Cena je uvedena za 1 balení stavebnice

Tato stavebnice je určena pro dospělé
Zobrazit více

Parametry

Téma LEGO® Technic™
Věk od 18 let
Počet dílků 1466 ks
Určení pro kluky
Výrobce LEGO®
Rok uvedení 2023
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky