Popis

LEGO® Technic 42161 Lamborghini Huracán Tecnica

LEGO 42161 - Lamborghini Huracán Tecnica z produktové řady LEGO TECHNIC. Dětské plastové kostky v krabici.

Děti od 9 let si užijí obohacující zážitek při stavění všech detailů tohoto realistického modelu Lamborghini Huracán Tecnica. Jeho autentické zpracování je navrženo tak, aby nadchlo fanoušky sportovních aut a zahrnuje motor V10, otevírací dveře a řízení. Tato stavebnice je skvělý dárek k narozeninám nebo jiné příležitosti pro děti, které sní o tom mít vlastní Lamborghini.

Sestavitelné modely LEGO Technic se pyšní realistickými pohyby a mechanismy a seznámí mladé stavitele se světem techniky zábavným a přístupným způsobem. Malé děti se mohou těšit na nenáročné a intuitivní stavitelské dobrodružství s aplikací LEGO Builder. V ní si lze přibližovat a otáčet modely ve 3D, ukládat stavebnice a sledovat postup.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je
nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 38 x 26 x 7cm
Rozměry modelu (d): 28cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 806

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 9 let
Zobrazit více

Parametry

Téma LEGO® Technic™
Věk od 9 let
Počet dílků 806 ks
Typ vozidla
Určení pro kluky
Výrobce LEGO®
Rok uvedení 2023