93 %
(4 hodnocení)
LEGO® Technic™ 7 let 240 ks pro kluky LEGO®
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
93 %
(4 hodnocení)
LEGO® Technic™ 7 let 240 ks pro kluky LEGO®
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

LEGO® Technic 42165 Mercedes-AMG F1 W14 E Performance Pull-Back

LEGO 42165 - Auto Mercedes-AMG F1 W14 E Performance Pull-Back z produktové řady LEGO TECHNIC. Dětské plastové kostky v krabici.

Darujte dětem od 7 let zábavný projekt v podobě stavebnice závodního vozu Mercedes-AMG F1 W14 E Performance Pull-Back. Součástí sady jsou autentické detaily inspirované předlohou a stavebnice inspiruje děti k závodění a hře na šampiony. Chcete si vychutnat kvalitně strávený čas při stavění s malým fanouškem závodních aut? Přidejte se k němu a postavte si stavebnici Mercedes-AMG F1 W14 E Performance pro dospělé (prodává se samostatně). Stavebnice se ksobě skvěle hodí a děti tak mohou stavět zároveň s dospělými. Stavebnice LEGO Technic se pyšní realistickými detaily a seznámí mladé stavitele s technikou přístupným způsobem. Děti se mohou těšit na intuitivní stavitelské dobrodružství s aplikací LEGO Builder. V ní si lze přibližovat, otáčet modely ve 3D, ukládat stavebnice a sledovat postup.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 26 x 14 x 9cm

Velikost modelu (d): 24cm

Materiál: plast (pvc)

Počet dílků v balení: 240

Cena je uvedena za 1 balení stavebnice

Hračka je vhodná pro děti od 7 let
Zobrazit více

Parametry

Téma LEGO® Technic™
Věk od 7 let
Počet dílků 240 ks
Určení pro kluky
Výrobce LEGO®
Rok uvedení 2024
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky