Popis

Lindr Kontakt 40/K Green Line New

Výčepní zařízení Lindr KONTAKT 40/K NEW Green Line s vestavěným vzduchovým kompresorem, komplet bez naražečů

 Chladící výkon 80-100 orosených piv jako křen za hodinu

Sestava profesionálního pivního chlazení se dvěma výčepními kohouty a bez naražečů s výbavou pro tlakování vzduchovým kompresorem . Výčepní zařízení Lindr KONTAKT 40/K Green Line s vestavěným vzduchovým kompresorem a velkým chladícím výkonem 80-100 piv za hodinu je určeno pro čepování kvalitně vychlazeného piva v profesionálním komerčním využití. Velkou výhodou tohoto výčepního zařízení je, že můžete čepovat dva druhy piv a nebo zvolit oblíbenou kombinaci piva a točené limonády. Velmi oblíbený model výčepního zařízení u sboru dobrovolných hasičů pro pořádání různých akcí.
Sestava Lindr KONTAKT 40/K NEW Green Line obsahuje:

Výčepní zařízení KONTAKT 40/K NEW GL (Lindr KONTAKT 40/K NEW GL ) 1ks
DM F5/8x9,5mm (DM F5/8x9,5mm) 2ks
DM F5/8x8mm (DM F5/8x8mm) 2ks
DM "Y" 8mm, ATWD0808M (DM "Y" 8mm, ATWD0808M) 1ks
Hadice 6,7 x 9,5mm nápojová (Hadice 6,7 x 9,5mm nápojová) 4m
Hadice 6 x 8mm vzduchová (Hadice 6 x 8mm vzduchová) 4m

Výčepní zařízení Lindr KONTAKT 40/K NEW Green Line s vestavěným vzduchovým kompresorem
Pro výčepní zařízení KONTAKT 40/K NEW GREEN LINE s vestavěným kompresorem výrobce použil to nejlepší z ostatních chladičů - kompaktnost a optimální rozměry řady PYGMY a výkon s technologiemi velkých profesionálních restauračních a hospodských chladičů. Díky tomu můžeme nabízet chladič, který hravě zvládne menší restaurační provoz a zároveň splní ty úplně nejnáročnější požadavky pro domácí chlazení, čepování a podávání kvalitně vychlazeného piva a dalších nápojů. Varianta s dvěma kohouty umožňuje chladič použít pro dva na sobě nezávislé nápoje. Modelová řada KONTAKT zahrnuje nejoblíbenější profesionální chladiče s tímto výkonem. Označení NEW v názvu znamená, že se jedná o inovovanou verzi chladiče, která je certifikovaná podle nejnovějších bezpečnostních a hygienických norem (českých i evropských).
Výhody a užitečné vlastnosti:

INOVACE – Všechny naše kontaktní chladiče prochází nepřetržitým vývojem a splňují veškeré nejnovější bezpečnostní normy a certifikace (české i evropské).
VÝKON – Výčepní zařízení KONTAKT 40/K NEW GREEN LINE svým zvýšeným průběžným výkonem 40-50 l/hod. umožňuje podávání zhruba 80-100 kvalitně vychlazených nápojů během jedné hodiny.
POČET KOHOUTŮ – Tento model chladiče může být dodán ve variantě s jedním kohoutem a delší chladicí smyčkou.
GREEN LINE – Technologie LINDR GREEN LINE je díky využití ekologického chladiva R-290 šetrná k životnímu prostředí. Díky této konstrukci dosahuje každý z výrobků o 20 % vyšší energetickou účinnost a o 20 % nižší spotřebu elektrické energie. Při jeho výrobě provádíme systémovou úsporu energií.
OBJEM NÁPOJE V CHLADICÍM BLOKU – Charakteristickým znakem našich chladičů je velký objem nápoje v chladicím bloku. Modely řady Kontakt 40 ho mají 1,2 l. Jednotný vnitřní průměr chladicí smyčky (7 mm) od naražeče až po kohout zaručuje čistotu a optimální průtok nápoje.

VZDUCHOVÝ KOMPRESOR – Modely jsou vybaveny kvalitním vestavěným vzduchovým kompresorem, který se díky tichému chodu hodí i na komornější akce, aniž by rušil okolní atmosféru.
VZDUCHOVÝ FILTR – Protože je pro nás kvalita čepovaného nápoje na první místě, jsou všechny naše výčepní zařízení s vestavěným vzduchovým kompresorem vybaveny molekulovým filtrem nasávaného vzduchu
VÝBAVA – Standardní dodávanou součástí je termostat umožňující plynulou a přesnou regulaci teploty nápoje, výčepní kohout(y), klíč na kohouty, odkapní miska a rychlospojky pro snadné připojení.
UNIVERZÁLNOST POUŽITÍ – Toto výčepní zařízení jde použít i v kombinaci s výčepním stojanem.
NEREZOVÁ KONSTRUKCE – Kompletní konstrukce i chladicí smyčka jsou zhotoveny z nerezové oceli. Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouhé životnosti.
CELKOVÁ KOMPAKTNOST – Chladiče řady KONTAKT mají nejlepší poměr výkonu, rozměrů a ceny na trhu. Celková robustnost modelu nenechá nikoho na pochybách, že je to pracant, který si hravě poradí se společností několika desítek žíznivých krků.

Parametry Lindr PYGMY 40/K NEW 2x kohout Green Line:
 

Chladící výkon kompresoru (HP)
1/5

Chladící výkon kompresoru (W)
510

Maximální výkon TO 0°C/TK 45°C (L/HOD)
50

Průběžný chladící výkon (L/HOD)
40

Tepelný spád (°C)
10

Vzduchový kompresor (BAR)
ANO automat. 2,8-3,2

Počet kohoutů (KS)
2

Počet /délka chladící smyčky (M)
2/14

Příkon (W)
391

Jmenovitý proud (A)
1,7

Napětí (V)
220-240 50HZ

Váha (KG)
29

Rozměry skeletu vxšxh (MM)
435x220x331

Typ chladiva
R 290

Připojení pivo/vzduch (rychlospojka)
3/8, 5/16

Záruční doba
24 měsíců

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lindr
Hmotnost 29 kg
Příkon 391 W
Vzduchový kompresor ano
Typ chlazení suché