100 %
(1 hodnocení)
Lionelo golfové černé
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(1 hodnocení)
Lionelo golfové černé
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

lionelo Annet Plus Limited Edition Dream in Black 2022

Spolehlivá kola a pohodlné řízení

Lionelo Annet Plus jekompaktní kočárek vhodný na jakýkoli povrch. Samočinnékola s tlumiči , snadná montáž a nastavitelné sedátko sXXL stříškou jsou jen příklady jeho výhod. Produkt překvapí nízkou hmotností a manévrovatelností. Široká škála příslušenství a bezvadné přizpůsobení kočárku potřebám dítěte a chůvičky způsobují, že se z produktu stává dokonalý společník na každodenní procházky. Annet Plus je vybavena samočinnýmikolečky vyrobenými z EVA pěny. Díky jejich velkému průměru je kočárek manévrovatelný a snadno ovladatelný, zatímco účinné tlumiče výrazně snižují vibrace. Annet Plus má volitelné blokování otáčení a nožní brzdu. Pohodlí se zvyšuje díky chytré rukojeti s podložkou z ekokůže.

Pohodlí pro dítě i rodiče

Kočárek umožňuje nastavení opěrky zad a nohou pro zvýšení pohodlí a přizpůsobení polohy výrobku potřebám dítěte. Lehkýa odolný rám , jakož i prostorné sedadlo vám umožní používat výrobek, dokud vaše dítě nedosáhne 22 kg. Ve složeném stavu je Annet Plus kompaktní a můžete dodatečně odpojit kola namontovaná na „klik“ z rámu.

Bezpečnost za každých okolností

Bezpečnost dítěte zajišťují5-bodové bezpečnostní pásy s potahem a měkkou mašličkou. Souprava obsahuje nánožník chránící malého pasažéra před chladem a moskytiéru ukrytou v opěrce nohou. Annet Plus splňuje všechny požadavky evropské bezpečnostní normy EN 1888.

Velká sluneční clona s průhledným oknem

Prostorná sluneční clona kočárkuzaručuje pohodlné cestování a chrání dítě před proměnlivým počasím. Stříška je dodávána s průhledným okénkem pro optimální větrání as fluorescenčními prvky, které zlepšují viditelnost. Opukové čalounění použité v Annet Plus je velmi odolné vůči oděru a roztahování, stejně jako snadno čistitelné.

       

       
           
Rozměry:
       
       
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lionelo
Typ golfové
Barva černé
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky