Popis

Little Dutch Kávovar velký s příslušenstvím

Kávovar pro děti velký
Velký dětský kávovar s bohatým příslušenstvím je snem každého dítka. Velký automat pro přípravu lahodné kávy nebo čaje, s prodejním regálkem s nejrůznějšími dobrotami k teplému nápoji, umožní dětem otevřít si domácí kavárnu nebo čajovnu přímo u vás doma. S dřevěným kávovarem mohou děti připravit posezení pro své oblíbené plyšové hračky nebo panenky, pro své sourozence, rodiče i své kamarády. Pomocí tlačítek a koleček děti připraví kávu i čaj přesně podle vašich představ, dokonce vám mohou připravit i kávu s sebou, a jako sladkou tečku přidají jeden z úžasných dezertů, které jsou opravdu k nakousnutí. 
 
Proč vybrat právě tento kávovar:

Kvalitní výroba - kávovar i jeho příslušenství je vyrobené z přírodního dřeva.
Velký - tento kávovar není jen samotným kávovarem pro děti, přestavuje rovnou malou profi kavárnu, čajovnu, kde si můžete koupit lahodný čaj, kávu s sebou nebo ochutnat některý z lahodných dezertů.
3v1 - velký kávovar je vlastně kávovarem, automatem pro přípravu čaje a prodejnou zákusků.
Pro jednotlivce i skupiny - dětský kávovar s příslušenstvím je dřevěnou hračkou pro jedno dítě, které může připravit posezení pro své plyšové hračky nebo panenky, stejně tak zabaví více dětí najednou, celou rodinu.
Motorika, kreativita, sociální dovednosti, hraní rolí - při hře s dřevěným kávovarem si děti potrénují jemnou motoriku, manuální zručnost, mohou se vžít do různých rolí, rozvíjet svou fantazii a kreativitu. Při hře s ostatními dětmi budují a posilují sociální vazby, učí se komunikovat, spolupracovat, půjčovat hračky.
Praktický - díky velkému kávovaru si může vaše holčička nebo chlapec otevřít kavárnu kdekoliv, v dětském pokoji, obývacím pokoji nebo v kuchyni.

 
Technické parametry:

Balení obsahuje: velký kávovar, tabulku, šálek na kávu, kelímek na kávu s sebou, hrníček na čaj, lžičku, kávové kapsle, pytlík čaje, lísteček máty, kolečko citrónu, croissant, donut, cupcake, muffin a jiné dobroty k čaji nebo kávě.
Rozměry: 34,4 x 13,7 x 24 cm.
Hmotnost: cca 2,4 kg.
Materiál: dřevo.
Doporučený věk: od 3 let.
Upozornění: Kávovar i jeho příslušenství jsou dřevěné hračky, nejedná se o potraviny určené ke konzumaci.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Little Dutch
Materiál dřevěné
Věk od 3 let