LocoRoco

93 %
(9 hodnocení)
dětské Sony

LocoRoco

93 %
(9 hodnocení)
dětské Sony

Popis

LocoRoco

- Proveďte LocoRoco přes 25 nových šílených úrovní a bojujte proti zlu skvělou hudbou.
- Milé postavičky LocoRoco se vracejí na PSP™ (PlayStation®Portable) v pokračovaní LocoRoco™2 od společnosti Sony Computer Entertainment Europe. Tentokrát se vydaly vstříc hudebnímu dobrodružství a chtějí zachránit planetu před zlou hudbou, která ji chce zničit. LocoRoco žily v harmonii na své vzdálené planetě. Náhle je však znovu přepadla krutá armáda Moja, která s sebou přinesla strašlivou skladbu, která vysává ze všech živých věcí veškerý život. Malí LocoRoco musí znovu zachránit svoji planetu a tentokrát bude jejich zbraní skvělá hudba.
- Pomocí tlačítek vašeho PSP naklápíte svět LocoRoco vpravo a vlevo, čímž pohybujete těmito maličkými, jakoby želatinovými kuličkami, a pomáháte jim tak sbírat hudební noty a nástroje po celé krajině. Novinkou je dokonce i výlet pod vodní hladinu. Sbíráním hudby se LocoRoco naučí zpívat nádherné písně, které ochrání jejich planetu před zničením zlou hudbou armády Moja.
- Písně malých LocoRoco budou stále živější a hlasitější. Vezměte hudební notu a přibude další zpěvák; vezměte nástroj a přibude další bubeník. Čím více posbíráte, tím více hudebního mistrovství LocoRoco pod vaší taktovkou předvedou. Je to jako komponovat vlastní LocoRoco muzikál na svém PSP!
- Hrajte ve 25 nových a úžasných úrovních; čeká na vás šest nových mini her s množstvím skrytých výzev, včetně hry pro čtyři hráče v režimu Ad-hoc. Vaši LocoRoco mají k dispozici množství nových pohybů, mohou skákat po stéblech trávy, šplhat po vnitřních stěnách mušlí, plavat pod vodou a samozřejmě zpívat! Na své cestě také potkávají úplně nové tajemné postavy, které je přinutí rozhodnout se: jsou to přátelé, anebo nepřátelé?
- LocoRoco 2 nepředstavuje jen hudební pochoutku – hra je díky své barevnosti a jednoduchému uměleckému stylu doslova pastvou pro oči. Stejně jako původní hra nabízí i LocoRoco 2 unikátní herní zážitek; snadno se ovládá, je okamžitě návyková a určitě hned, jak si začnete prozpěvovat spolu s hudebním doprovodem, dostanete perfektní náladu!
Zobrazit více

Parametry

Žánr dětské
Výrobce Sony