93 %
(50 hodnocení)
Logimax andělské zvonění stříbrné
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
93 %
(50 hodnocení)
Logimax andělské zvonění stříbrné
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Logimax Česká obnovená výroba - Tradiční andělské zvonění - stromek stříbrný

Limitovaná edice ve stříbrné barvě - omezený počet kusů.
Obnovená česká výroba (= stejný, který jste měli doma jako děti).
Pevný, kvalitní, drží a nepadá. Točí a jemně cinká - hraje. Na 4 dortové svíčky, popř. můžete postavit na radiátor (bez svíček - točí se prouděním vzduchu).
Výška cca 30cm.
4 svíčky jsou součástí balení.

Ruční výroba - lisuje se v Rožmitále pod Třemšínem, kompletace v chráněné dílně zaměstnávající osoby s tělesným postižením, bižuterie (korálky a řetízek) z Jablonecka.

POZOR - prodáváme i náhradní svíčky - najdete je v naší nabídce. Kulatý tvar, červená barva, délka 10,5 cm. Cena za balení 12 kusů je 40,-Kč (viz. detailní fotografie).
Pro sezónu 2019-2020 jsme vylepšili: - nový přebal s moderním designem.
Pro sezónu 2018-2019 jsme vylepšili: - pevnější lepidlo na přebalu stromečku
Pro sezónu 2017-2018 jsme vylepšili: - uchycení kalíšků držících svíčky, automatické ostření dříku (až na konci celé výroby)

Reakce našich zákazníků:
- Dobrý den, moc děkuji za rychlé zaslání balíčku!
Přišel už ve středu, ani jsem dřív nestihla odepsat.
Andělské zvonění je úžasné už nám doma cinká a má velký úspěch. Je to krásná práce. A hlavně mám na tento stromek hezké vzpomínky z dětství :-) snad to syn bude mít také tak. :-)

- Dobrý deň, chcem sa veľmi pekne poďakovať, včera mi bola doručená dobierka s anjelskym zvonením, všetko došlo v poriadku , a na čas na Mikuláša:)) Potešili ste viac osôb v tomto predvianočnom čase. Prajem Vám Krásne Vianoce a úspešný Nový rok 2013!

- Dobrý večer Markétko, balíček dnes s andělským zvoněním dorazil v naprostém pořádku. Moc děkuji za super rychlý a bezproblémový obchůdek. Přeji Vám krásný a pohodový advent a šťastné a veselé Vánoce Jarka

- Dobrý den, balíček dorazil v pořádku . Moc děkuji už nás i vánočně naladil, takže krááááááááááásné vánoce. Obchůdek proběhl na 100%. Vše v pořádku, mohu vřele doporučit. Lenka.

- Dobrý deň, chcela by som sa Vám zo srdca poďakovať za Vašu ochotu a veľmi rýchle a bezstarostné vybavenie mojej objednávky :) Prišla načas, v krásnom darčekovom balení a ak mám byť úprimná potešil ma viac ako čokoľvek na svete, pretože mi vrátil čaro mojich detských Vianoc :) takúto zvonkohru sme mávali doma celé moje detstvo a preto sa nesmierne teším, že teraz toto čaro Vianoc budem môcť priniesť aj do mojej budúcej rodiny a tiež podarovať bratovi :) Verím, že i preňho to bude jedenz najvzácnejších darov, pretože mu vráti to najkrajšie- naše spoločné spomienky :) Som Vám veľmi vďačná, už som myslela že to nikdy nenájdem :)
Prajem Vám všetko dobré, majte sa krásne! :)
S pozdravom, ZF
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Logimax
Typ andělské zvonění
Barva stříbrné
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky