92 %
(45 hodnocení)
Logitech optické 6 12000 dpi bezdrátové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
92 %
(45 hodnocení)
Logitech optické 6 12000 dpi bezdrátové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Logitech G305 Lightspeed Wireless Gaming Mouse 910-005282

Výjimečný výkon: Myš Logitech G305
Přesná optická myš s novým Hero senzorem - revoluční optickou technologií vyvinutou společností Logitech. Poskytuje špičkovou výkonnost a je přitom energeticky velmi efektivní. Díky tomuto senzoru myš nabízí výjimečně přesnou a konzistentní výkonnost v celém rozsahu hodnot DPI v rozsahu od 200 do 12 000 DPI. Ve vnitřní paměti myši je možné uložit až pět různých profilů.

Odladěný bezdrát
Bezdrátová technologie Lightspeed představuje špičkové optimalizované bezdrátové řešení s extra rychlou frekvencí odezvy 1 ms pro bezproblémové hraní. Myš se vyznačujte neuvěřitelnou citlivostí a spolehlivostí pro výkon soutěžní úrovně.

Značná výdrž baterie
HERO senzor a technologie Lightspeed jsou energeticky úsporné a umožňují vám hrát na 250 hodin pouze na jednu AA baterie. Hráči mohou očekávat, že při běžném provozu jim baterie vydrží na přibližně devět měsíců. Pokud se energetická zásoba v baterii blíží ke konci, upozorní vás na to dioda. Rozsvítí se tehdy, pokud myš zbývá 15% z celkové kapacity baterie.

Ovládání na míru
Bezdrátovou herní myš G305 můžete plně nakonfigurovat dle svých potřeb. Periferie je vybavena 6 programovatelnými tlačítky, včetně přepínání DPI během hraní. Pomocí softwaru LGS si můžete nakonfigurovat makra, sekvence kliknutí a stisků kláves, a zjednodušit si tak herní akce a rychlé spouštění komplexních úloh.

Lehká, přesná a promyšlená
Ergonomická myš se skvěle drží v ruce. Umožňuje tak hraní na vysoké úrovni. K tomu, aby bylo její používání ještě snadnější, obsahuje vnitřní prostor. Do něj lze uschovat její nano USB receiver. Nikdy ho tak neztratíte.

Klíčové vlastnosti
Perfektně navržená bezdrátová herní myš s integrovanou pamětí a podporou maker. Periferie je vybavena bezdrátovou technologií Lightspeed. Obsahuje šest tlačítek včetně možnosti pro nastavení DPI přímo při hraní. Nabízí DPI od 200 do 12 000. Rozhraní: USB.

Rozměry: 116,6 x 62,15 x 38,2 mm. Hmotnost: 99 g.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Logitech
Typ snímání optické
Počet tlačítek 6
Optické rozlišení 12000 dpi
Přenos signálu bezdrátové
Typ zařízení myši
Ergonomie univerzální
Herní myš ano
Životnost baterie 270 dní
Bluetooth ne
Vertikální ne
Ergonomické ne
Bezdrátový USB přijímač ano
Hmotnost 99 g
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky