94 %
(6 hodnocení)
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
94 %
(6 hodnocení)
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

LowePro S&F Lens Exchange Case 200 AW

Popis produktu

Výrobce Lowepro se zabývá výrobou doplňků, které jsou opravdu kvalitní a navíc značkové. V dnešní době je značka důležitým kritériem pro pořízení různého zboží. Lowepro tedy uvádí pouzdro, které je speciálně určené pro uložení, ochranu a snadnou manipulaci s Vašimi objektivy.
Pouzdro Lowepro S&F Slim Lens Exchange Case 200 AW upotřebíte kdykoliv si vyrazíte s Vaší zrcadlovkou za zábavou či do práce. Tato brašna dokonale ochrání Vaše objektivy, potřebné pro kvalitní snímky. Originální a praktické provedení pouzdra umožňuje uskutečnit výměnu objektivu rychle a bezpečně. Systém se zakládá na všitém druhém výsuvném obalu se dvěma pozicemi. Celá výměna tak může probíhat i za běžné chůze bez nutnosti pokládat měněný objektiv mimo originální pouzdro. Další součástí pouzdra je tzv. SlipLock přezka s dvojitým jištěním pomocí suchých zipů pro rychlé upevnění pouzdra na bederní pás, vestu nebo opasek. Nechybí ani boční síťové kapsy pro uložení drobného příslušenství a odnímatelný, délkově nastavitelný ramenní popruh (včetně polstrované protiskluzové podložky) s kovovými karabinami s úhlem protočení 360°.

Pro zvyšením účinnosti již samotného voděodolného materiálu je v případě extrémních klimatických podmínek k dispozici i všitá pláštěnka All Weather Cover. Vnitřní rozměry brašny jsou 12 x 10.5 x 24 cm a hmotnost činí pouhých 0.5kg.
Zobrazit více
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky