Popis

Magická kreslicí tabulka Magic Pad

KOUZELNÁ DĚTSKÁ KRESLENÍ A UČENÍ FLUORESCENT - DINOSAUŘI

- GRAFICKÝ TABLET - tabule pro kreslení, psaní a učení rozvíjí nejen výtvarné a výtvarné schopnosti již od útlého věku. Stimuluje také smysly pro kreativní hru a teoretické učení. Je to hračka prakticky bez omezení - můžete kreslit libovolné kresby nebo použít šablony, které jsou součástí sady. A je jich hodně, tady je: 5 oboustranných výukových karet (jednoduché matematické úlohy nebo učení se psát), 5 oboustranných omalovánek (různé šablony ke kreslení a vybarvování) a 5 oboustranných karet s hrami ( jednoduché hádanky a hry).

- PODSVĚTLO VEDENÝ - základna obsahuje 4 LED, které generují velké množství světla, takže fluorescenční efekt je fenomenální! Jak se začít bavit? Je to snadné. Umístěte šablonu s výkresem do světelného boxu. Reprodukujte na panelu, co je na šabloně, pomocí speciálních fluorescenčních fixů, pokud se na to cítíte, můžete si kresbu udělat sami. Zapněte osvětlení. Barvy fixů se při vystavení světlu změní. Pamatujte, že nejlepší výsledky jsou viditelné ve tmě.

- PENS JSOU FLUORESCENČNÍ - 3 fluorescenční fixy jsou oboustranné a mají 6 neonových barev , navíc ve tmě mění barvy vlivem světla z desky. Deska na zadní straně má zabudované držáky na pera, což umožňuje dítěti je mít na jednom místě. Tato možnost také zajistí, že se při přenášení neztratí.

- POHODLNÝ ODPOČINEK - deska má podpěru, díky které ji dítě může položit na stůl a malovat, aniž by ji drželo v ruce. To je skvělé pohodlí pro neomezenou zábavu. Podpěra slouží k nastavení jak svisle, tak vodorovně.

- SPECIFIKACE - materiál: plast + kov; barva: červená a bílá; napájení 3 x baterie AAA 1,5 V (nejsou součástí balení); rozměry desky: 26x19x1,5cm; hmotnost desky: 0,183 kg; hmotnost v balení: 0,364 kg.

SPECIFIKACE

- materiál: plast + kov
- barva: červená a bílá
- napájení 3 ks baterií AAA 1,5 V (nejsou součástí balení)
- rozměry desky: 26x19x1,5cm
- hmotnost desky: 0,183 kg
- hmotnost v balení: 0,364 kg

ZAHRNUTA

- prkno
- 3 oboustranná pera
- tkanina
- 15 oboustranných šablon
- černá podložka
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3D Magic
Věk od 3 let