100 %
(1 hodnocení)
Bburago osobní vozy 3 let 1 : 32 pro kluky
100 %
(1 hodnocení)
Bburago osobní vozy 3 let 1 : 32 pro kluky

Popis

Maisto Bugatti Chiron Sport červená 1:24

Charakteristika
Jste vášnivý sběratel kovových modelů autíček? Nebo jen chcete udělat radost svému synkovi nebo známým? Kovové modely autíček Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!
Kovový model auta Bburago 18-43061 Bugatti Chiron Sport v měřítku 1:32 je dodáván v papírové krabičce. Barva modelu je červená.
Sběratelské modely aut Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z litého kovu, který je kombinovaný s plastovými díly. Model obsahuje velké množství detailů a získá si jedinečným detailním provedením.
Informace o předloze:
Jedno z nejexkluzivnějších, nejdražších a nejrychlejších aut světa je nyní ještě dražší, rychlejší a exkluzivnější! Bugatti představilo novou variantu Chironu zvanou jednoduše Sport, která měla svou premiéru na autosalonu v Ženevě roku 2018. Výkon vozu se sice nezměnil, čtyřikrát přeplňovaný šestnácti-válec stále dává 1500 koní, ale byla výrazně snížena hmotnost a přepracován podvozek pro lepší zážitek, rychlost a ovladatelnost. Nechybí ani torque vectoring, tedy rozdělování točivého momentu mezi jednotlivá kola pro zlepšení schopností zatáčet.
Hmotnost je snižována zejména masivnějším použitím karbonu a 3D tisku. Maximální rychlost je omezena na 420 km/h.
Řada modelů Bburago Classic
Řada Bburago Classic nabízí detailní provedení tamponového tisku, podrobně vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou baleny v tradičním balení Bburago bez plastového podstavce pro sběratele.
Klíčové vlastnosti

Autíčko má otevíratelné přední dveře.
Karosérie je vyrobena z litého kovu.
Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
Detailní zpracování.
Velké množství detailů.
Vhodné pro děti od 3 let.

Měřítko
1:32

Řada
Bburago Classic

Značka
Bugatti

Model
Chiron Sport

Délka
Přibližně 13 cm

Barva
Červená

Otevírací dveře
Ano

Zatáčení kol
Ne

Uvedení do provozu
2018
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bburago
Druh osobní vozy
Věk od 3 let
Měřítko 1 : 32
Určení pro kluky
Značka vozu Bugatti
Materiál kovové