Popis

Maisto Bugatti Chiron Sport červená 1:24

Charakteristika
Jste vášnivý sběratel kovových modelů aut? Nebo jen chcete udělat radost svému dítěti, přátelům nebo známým? Kovové modely autíček Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Kovový model auta 1:32 Bburago 18-42029 Bugatti Chiron Sport nejen pro sběratele.

Sběratelské modely aut Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z kovu a obsahuje velké množství detailů.

Informace o předloze:
Na autosalonu v Ženevě 2018 představilo Bugatti verzi Chironu zaměřenou na trať, která se jmenuje Chiron Sport. Mechanicky je vůz identický s běžnou verzí a generuje 1103 kW (1479 k; 1500 k) z motoru W16 se čtyřmi turbodmychadly. Je o 18 kg lehčí díky rozsáhlému použití uhlíkových vláken. Má tužší odpružení, aby se zvýšila schopnost zatáčení vozu při zachování jeho velkých turistických vlastností. Volant vozu také prošel úpravami a byl přidán systém vektorování točivého momentu, který ovládá sílu přenášenou na každé kolo vozu pro lepší ovladatelnost v úzkých zatáčkách. Zvláštní pozornost byla věnována aerodynamickým vylepšením a nízké hmotnosti, aby byl vůz na závodní dráze konkurenceschopný.

Řada modelů Bburago Plus
Řada Bburago Plus nabízí mnohem detailnější provedení tamponového tisku, podrobněji vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou rovněž baleny v unikátním balení na plastovém podstavci pro sběratele.

Vlastnosti

Karosérie je vyrobena ze zinkohliníkové slitiny.
Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
Velké množství detailů.
Detailně zpracované světla a blinkry.
Pryžové pneumatiky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bburago
Druh osobní vozy
Měřítko 1 : 32
Určení pro kluky
Značka vozu Bugatti
Materiál kovové, plastové