Popis

Maisto Chevrolet Corvette Stingray Coupe 2020 šedá 1:18

Charakteristika:Jste vášnivý sběratel kovových modelů aut? Nebo jen chcete udělat radost svému dítěti, přátelům nebo známým? Kovové modely autíček Maisto jsou pro tyto účely přímo dělané!

Kovový model auta 1:18 Maisto 31447 Chevrolet Corvette Stingray 2020 nejen pro sběratele. Model je v detailním provedení na plastovém podstavci. Barva modelu je šedá.

Sběratelské modely aut Maisto patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z kovu a obsahuje velké množství detailů.

Informace o předloze:
Model Corvette pro rok 2020, konfigurace kupé i kabriolet základního modelu Stingray, debutoval s odstupem 3 měsíců. Kupé debutovalo 18. července 2019 ve třech barvách startu, červené (s paketem Z51), bílé a modré, zatímco kabriolet debutoval 2. října v Kennedy Space Center spolu se závodním vozem C8.R. , která se zúčastnila 24 hodin Daytona 2020.

Corvette C8 je první sériově vyráběná Corvette, která má konfiguraci s motorem vzadu uprostřed. Je to také první sériové auto GM s motorem vzadu od Pontiac Fiero z roku 1984. Základním motorem je 6,2 litrový atmosféricky plněný V8 (nazývaný LT2), který generuje výkon 495 koní. C8 je první Corvette nabízenou bez tradiční manuální převodovky, zatímco kabriolet je první Corvette se zatahovací pevnou střechou.

Klíčové vlastnosti

Karosérie je vyrobena z litého kovu.
Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
Detailní zpracování.
Vhodné pro děti od 3 let.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Maisto
Druh osobní vozy
Věk od 3 let
Měřítko 1 : 18
Určení pro kluky
Značka vozu Chevrolet
Materiál kovové
Značka TechM
Zobrazit více parametrů