Popis

Malatec 8979 s opěrkou na nohy do 150 kg červeno-černá

Technické parametry:

- certifikáty: CE, SGS
- regulace výšky křesla: 116-124 cm
- maximální zatížení: 150 kg
- materiál: kov + EPE pěna + ekokůže
- kola: silikon
- celkové rozměry (délka/šířka/výška): 124/63/63 cm
- hmotnost: 19,5 kg

Otočná herní židle je pro nadšence počítačových her nepostradatelnou položkou. Jeho kbelíková konstrukce zaručuje plné pohodlí při dlouhých hodinách hraní nebo práce. Křeslo dokonale podepře uživatele při extrémních hrách. Je ideální pro hráče a také pro lidi, kteří tráví mnoho hodin u počítače nebo pracovního stolu z hobby i pracovních důvodů. Správné usazení židle a správná poloha těla jsou velmi důležité pro zdraví a minimalizují riziko následných onemocnění.

Židle má nastavitelnou výšku sedáku a sklon opěradla. Bez ohledu na výšku uživatele bude vyhovovat každé osobě. Bude se hodit jak pro starší hráče, tak pro studenty. Možnost sklopení do libovolné polohy umožňuje pohodlné a přizpůsobené používání při hraní, ale nejen to - je ideální pro dlouhé hodiny práce - křeslo se postará o správné nastavení páteře, po zvolení vhodné polohy jej lze zablokovat stisknutím páčky dolů. Pokud si chcete dopřát chvilku relaxace, jednoduše opěradlo nakloníte a nezablokujete páku, což vám umožní houpání a zároveň zajistí dostatečný krevní oběh a sníží napětí ve svalech.

Když je křeslo nakloněné, lze jej používat i ke sledování filmů apod. Výsuvná opěrka nohou skrytá pod sedadlem poskytuje pohodlí a zlepšuje prokrvení nohou. Díky speciálnímu kbelíkovému profilu se na židli sedí mimořádně pohodlně a únava není tak znatelná jako u nejjednodušších modelů křesel. Další výhodou jsou 2 polštáře - pod hlavou a pod páteří, které účinně snižují tlak na krční a bederní část. Polštáře jsou opatřeny upínacími pásky "click", které zaručují stabilitu. Nepohybují se a lze je nastavit do vhodné výšky. Potah židle lze sejmout a vyprat při nízké teplotě, takže není problém udržet jej v perfektním stavu. Základnu herního křesla tvoří stabilní pětiramenná základna ve tvaru kříže s protiskluzovými podložkami pod nohy a silikonovými kolečky, která nešpiní.

Díky použití silikonových koleček není podlaha vystavena poškrábání a koberec zůstává neporušený. Odpadá také používání těžkopádných podložek, které se špatně čistí a po čase vypadají nevzhledně. Silikonová kolečka zajišťují bezpečnou podlahu a pohyb po ní je tichý a pohodlný. Když se většina lidí zotavuje před dalším dnem, hráč nepromarní ani chvilku a v noci prochází úrovněmi - tyto KOLA zajistí, že při pohybu zbytek domácnosti neuslyší žádný hluk, který by mohl rušit jejich spánek.

Židle je vyrobena z odolného, hladkého a snadno omyvatelného materiálu. Výrobek vám bude jistě dlouho sloužit.

Křeslo se vyznačuje zajímavým a atraktivním designem. Je udržován ve sportovním stylu. Pečlivé zpracování a estetické provedení s důrazem na detail mu nepochybně dodávají hodnotu.
Zobrazit více

Parametry

Barva černo-červené
Výrobce Dunmoon
Nosnost 150 kg
Potah ze syntetické kůže
Polštářek pod hlavu ano
Bederní opěrka ano
Rám kovový
Naklopení opěradla ne
Kříž kovový
Závodní sedačka ne
Reproduktory ne
RGB podsvícení ne
Zobrazit více parametrů