Popis

Matador TR1 265/70 R19,5 143/141J

TR 1
Nová pneumatika s označením TR1 (Trailer Region 1) je v značce Matador úplně nový typ směrového, částečně univerzálního - vodícího, ale i záběrového dezénu, určeného pro přívěsy – vleky užitkových nákladních souprav automobilů s nosností nad 7,5 t
Navrženo pro použití ve vozidlech na silnicích a dálnicích vysoké kvality, které jsou vystaveny častému namáhání motoru a brzdění vozidla.
Matador
 Matador vyrábí kvalitní pneumatiky za přijatelnou cenu. Vyrábí pneu pro osobní a užitková, sportovní, offroad, lehké nákladní i nákladní automobily. Matador je značka skupiny CONTINENTAL.
Všestranný profesionál. S pneumatikami Matador, vyvinutými skutečnými odborníky, jste připraveni na jakoukoliv misi. Mnoho let zkušeností Matadoru ve vývoji pneumatik se promítá do dynamických, moderních a hospodárných produktů. S Matadorem jste připraveni na jakoukoliv výzvu. Jako součást prestižního koncernu Continental, má Matador dlouhou tradici plnění požadavků na kvalitu díky vysoké evropské kompetenci v oblasti výroby a technologií.

Značka Matador představuje následující klíčové hodnoty: Dynamika: Moderní značka plná energie, velmi aktivní s velkými ambicemi.
Zkušenosti: Více než 110 let zkušeností v odvětví výroby pneumatik.
Produkty: Široký sortiment pokrývá všechny segmenty a všechny povětrnostní podmínky.

Značka Matador představuje dlouhou tradici, široké portfolio a spolehlivý výkon.
 Další informace a hodnoty energetických štítků k nákladním pneumatikám značky Matador naleznete zde : MATADOR -detailní informace pro zákazníky + energetické štítky [19.79 kB]
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Matador
Průměr R19,5
Šířka 265
Profil 70
Index nosnosti 143
Index rychlosti J (100 km/h)
Období celoroční
Hmotnost 38.41 kg
Pozice návěsová
Provoz dálniční
Spotřeba paliva D
Přilnavost za mokra C
Zobrazit více parametrů