Popis

Mattel Barbie módní adventní kalendář 2023 HKB09

Popis produktu pro eshop: Mattel Barbie módní adventní kalendář 2023 - HKB09

Oblečte panenku Barbie do báječných denních oblečků s módním adventním kalendářem Barbie! Tento kalendář přináší 24 stylových překvapení, která dětem umožní hrát si s panenkou a vytvářet spoustu různých vzhledů. Od zábavy při rozbalování až po okouzlující módu, tato sada Barbie je perfektním dárkem pro děti od 3 let. Panenka nemůže stát sama. Barvy a dekorace se mohou lišit.

Co je lepší než jeden dárek? 24 z nich! Tento okouzlující Barbie adventní kalendář přichází s 24 překvapeními pro jedinečný styl a vyprávění od rána do večera. Panenka Barbie má rovné hnědé vlasy a nosí kovové růžové plavky s potiskem zebry, které se mohou proměnit z jednodílných plavek ve stylové kombinace s přiloženými kalhotami nebo sukní.

Děti mohou otevřít jedno překvapení denně a těšit se na trendy oblečení, jako je stříbrné sako, nařasený crop top a lesklé vypasované šaty. Kombinace doplňků do hry je nekonečná! Sluneční brýle, peněženky, šperky, boty a další dodávají každému outfitu roztomilý a přizpůsobitelný vzhled. Dokonce je k dispozici i kotě pro ještě větší zábavu.

Ať už jde o svátek nebo narozeniny, tento adventní kalendář Barbie je ten pravý dárek s 24 módními překvapeními a nekonečnými možnostmi hraní. Užijte si módní dobrodružství s Barbie!

Věk: 3+
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mattel
Určení pro holky
Série Barbie