93 %
(12 hodnocení)
Mattel
Zobrazit další nabídky

Popis

Mattel Jurský svět INDOMINUS REX 60 cm světlo zvuk

Jurassic World Destroy a Devour Indominus Rex

Staňte se součástí dobrodružství Jurassic World s konečnou bojovou akcí dinosaura! Hybridní ohavnost laboratoří InGen je Destroy 'N Devour Indominus Rex nejděsivějším a nejsmrtelnějším dinosaurem, jaký kdy věda dokázala.

Tento větší dinosaurus Indominus Rex, inspirovaný filmem, je přibližně 8,5 palce vysoký a 23 palců dlouhý, způsobuje všude zmatek a strach!

Zlověstné rysy zahrnují strašidelné bílé šupiny, začarované zuby a dlouhé, dýka podobné předloktí. Indominus Rex je vybaven dvojčinným pohybem a aktivací zvuku: stiskem tlačítka uprostřed Indominusova záběru aktivujete pohyb paží a realistické snižování zvukových efektů a stisknutím tlačítka na spodní části ocasu spustíte klepání čelistí a řvoucí zvuky!

Nejlepší ze všeho je, že se Indominus Rex může ohnout a zvednout a spolknout celé lidské postavy o velikosti 3 ¾ palce! LED světlo v krku vyzařuje červenou záři a odhaluje siluetu postavy lidské činnosti! WOW! Zahrajte si divoké bitevní scény s tímto Destroy 'N Devour Indominus Rex a znovu prožijte všechna vzrušující dobrodružství a hrůzu z filmu!

Tato postava také přichází s kartou sběratele Dino Rivals, která podrobně popisuje klíčové bitevní statistiky a atributy dinosaura.
Račte vstoupit do světa dinosaurů Jurský svět!
On není nevinný - on je vinen! A když se s ním střetnete, budete litovat. Přichází k vám Jurassic World INDOMINUS REX - akční figurka!
Při stisku tlačítka na ocasu otevírá tlamu a děsivě řve.
Po třetím stisknutí tlačítka se mu krk rozsvítí dočervena
Při stisku tlačítka na hřbetu vydává jiný zvuk a sevře pařáty

Doporučený věk od 4 let
Délka dinosaura cca 60 cm
Součástí je jedna sběratelská kartička
Výrobce: MATTEL GCT95
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mattel
Zobrazit další nabídky