95 %
(25 hodnocení)
Maxxo Odsávání vzduchu 1.9 kg Napájení
95 %
(25 hodnocení)
Maxxo Odsávání vzduchu 1.9 kg Napájení

Popis

MAXXO VM Comfort

Maxxo VM Comfort

Uložte si svá jídla bezpečně do chladničky nebo mrazáku a prodlužte jejich čerstvost a trvanlivost odsátím vzduchu ze sáčku či krabičky. Plně automatická Vakuová balička Maxxo VM Comfort na první pohled zaujme svým moderním nerezovým designem a svojí jednoduchostí a snadnou obsluhou, díky unikátnímu sytému uzavírání pomocí komfortní rukojeti. Maxxo VM Comfort Vás potěší plně automatickým provozem, rychlým chodem a snadným ovládáním. Pracuje s výkonem kompresoru 12 l/min a sacím výkonem 700 mbarů a dokáže vakuovat jak suché, tak i mokré potraviny. Podle vlastní potřeby a konkrétního jídla si zvolte jeden ze čtyř přednastavených programů pro vakuování: automatický mód, manuální hlídání odsátého vzduchu pomocí funkce Pulse, manuální svaření fólie (Seal) a vakuování pomocí vakuovacích dóz (Canister).
Comfort1
Vakuování v sáčku i dóze

Balička funguje jak se sáčky, tak i s krabičkami. Balička pracuje s rolkami a foliemi s šířkou max. 30 cm. Rolku uložíte do vakuovačky a následně uříznete pomocí dodávaného ručního řezáku. Balička je napájena ze sítě, nehrozí proto, že by jí v průběhu procesu vakuování došla energie.
Comfort4

Klíčové vlastnosti
Plně automatická vakuová balička potravin
Unikátní systém uzavírání pomocí komfortní rukojeti
Jednoduchá obsluha
Moderní nerezový design
Snadná údržba
Vyjímatelná odkapávací nádobka pro přebytečnou vlhkost
Vakuování suchých i mokrých potravin
4 možnosti vakuování: Automatický mód, Canister– vakuování pomocí vakuovacích dóz, Pulse– manuální odsátí vzduchu, Seal – manuální svaření fólie
Integrovaná hadička pro vakuovací dózy
Součástí balení bezpečnostní ruční řezák fólií
Sací výkon 12l/min, 700mbar
Hlučnost #60dB
Maximální šíře fólie: 30cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Maxxo
Dvojitý svár ne
Odsávání vzduchu ano
Hmotnost 1.9 kg
Napájení ano
Příkon 110 W

Podobné produkty