Popis

McDavid 485R Tennis Elbow Support ortéza na tenisový loket

Podpora tenisového lokte
Tato ortéza se postupně doprodává, v nabídce již je novější model McDavid 485 2018.

Vysoce elastická sportovní neoprénová ortéza McDavid 485 na tenisový loket poskytuje vyšší oporu loktu a vazů a nezadržuje přebytečné teplo.

Zdravotní pomůcka, která vás vrátí zpět do sportovního života!

Ortéza tlumí silnější bolesti a pomáhá zvyšovat stabilitu, dokáže udržet loket ve správné pozici a předejít případným zraněním, zároveň tlumí vibrace a chrání jej před přímými nárazy. Pomocí komprese měkkých tkání a držení loktu v teple jsou svaly udržovány v optimálním stavu a tak se bolest vzniklá různými poraněními či záněty minimalizuje a léčí.

Ortéza je opatřena stahovacím páskem se suchým zipem (Velcro®) pro zajištění přímého tlaku. Tvarovaná neoprénová ortéza je dlouhá 25 cm a plně loket zakrývá. Kvalitní nylonový potah na obou stranách zajišťuje dlouhou životnost a snažší navlékání.

Stupeň podpory ortézy - LEVEL 2Level 2 je účinnější ortézou, kterou je vhodné zvolit při: větším zranění pro podporu vazů nestabilitě podvrtnutí

Ortéza není vhodná na otevřená zranění, v případě sklonů k dermatitidě (zánětům pokožky) a alergie na pryž, nebo v případě problémů oběhového systému. Pokud se vyskytne vyrážka nebo jiné kožní problémy, přestaňte ortézu používat. Pokud problémy přetrvají, vyhledejte lékaře.

Jednoduchá a rychlá údržba ortézy potěší každého. Ortézu stačí ručně vyprat šetrným čistícím prostředkem, důkladně opláchnout a nechat samovolně uschnout.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce McDavid
Typ ortézy
Použití lokty
Materiál neoprénové