0 %
(0 hodnocení)
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Milescraft - šablona pro vrtání otvorů nosičů polic

Milescraft ShelfJig - je přesně ten nástroj, který vám umožní přejít od frustrujícího procesu instalace skříňových polic k tomu hladkému a bezproblémovému. Díky své pevné, průhledné polykarbonátové konstrukci a sedmi vodicím lištám z kalené oceli můžete snadno vidět, kde vrtáte, což snižuje počet chyb a zvyšuje kvalitu vaší práce.

- Přesnost a kontrola: Sedm vodicích pouzder z kalené oceli umožní dosáhnout dokonalých výsledků bez ohledu na složitost projektu.
- Univerzálnost: Standardní 32mm rozteč mezi pouzdry a možnost odsazení vrtaných otvorů od kraje (37 mm a 64 mm) popřípadě při odstranění dorazové lišty lze vrtat otvory kdekoli v ploše. Toto vám umožní kompatibilitu s různými typy skříní a regálů.
- Snadné nastavení: Středicí drážky a aretační kolík usnadňují vyrovnání přípravku a podle značek tužkou umožňují rychlé změny polohy řady otvorů.
- Bezpečnost a pohodlí: Přes odolný polykarbonátový materiál vidíte na práci během vrtání, čímž minimalizuje riziko chyb.
- Díky své velikosti je přípravek použitelný i v nízkých skříňkách kde se klasické šablony nedají použít.
- Kompletní balení: ShelfJig - obsahuje vše, co potřebujete pro úspěšnou instalaci polic – 5mm vrták, 1/4" vrták, samotný přípravek ShelfJig™, hloubkový doraz 1/4", aretační kolíky a imbusový klíč.
Zobrazit více
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky