96 %
(279 hodnocení)
Moleda volnočasové polyurethan 100% kůže jarní/podzimní
96 %
(279 hodnocení)
Moleda volnočasové polyurethan 100% kůže jarní/podzimní

Popis

Moleda Prestige M86810 suchý zip černé

Unisex obuv na suchý zip s širokým použitím pro volný čas i pro práci v novém zjednodušeném designu. O kvalitu suchých zipů se nemusíte bát, protože používáme německý výrobek určený pro potápěčské neopreny. Obuv je pohodlná, zaručuje vysoký komfort při nošení. Pro větší bezpečnost na silnicích je na patě použita reflexní značka. Prestige je tradiční česká obuv, navrhovaná a vyráběná firmou Moleda ve Štípě u Zlína.
 
Tento model je vyráběn v běžné šířce G.

Obuv je certifikována jako pracovní obuv a splňuje požadavky:

- na bezpečnost a ochranu zdraví

- dle ČSN EN ISO 20347:2012

- na odolnost podešve proti palivovým olejům

- absorbce energie v oblasti paty (tlumí nárazy)

Materiály:

- Svršek - přírodní usňový materiál opatřený polyuretanovou fólií pro snadnou údržbu a dlouhou životnost

- Podšívka - textil

- Podešev a mezipodešev - dvoukomponentní polyuretanový nástřik, tlumící nášlapné síly a šetřící pohybový aparát

Také rádi vzpomínáte na svá nerozvážná mladická léta, kdy byl váš osud někde ve hvězdách? A pamatujete si na Prestižku? Na botu, která po vašem boku bojovala s chmelovými šlahouny a prošla s vámi kus světa? Tentýž model obuvi figuroval botníku ve vašem prvním vlastním bytě a i nyní, kdy předáváte své zkušenosti neposedným vnoučátkům, Prestižka zůstala s vámi.

Stejně jako je dobré víno s každým rokem lepší a lepší, i naši Prestige jsme za ta dlouhá léta pomocí moderní technologie dovedli téměř k dokonalosti. Přesto je to pořád ta stejná klasická Prestižka, která vás překvapí svým komfortem, ať už se jedná o klasický model či jeho kotníkovou verzi. Velmi pohodlná a zároveň elegantní je i černá nebo bílá polobotka Prestige, jejíž obutí vám zabere jen pár okamžiků díky suchému zipu. Už vás nebaví to věčně kličkování, uzlování a šmodrchání? Nebo se vám prostě jen nechce šněrovat? Nebo jen chcete mít v botníku populární sucháče? Tento model je pro Vás ideální volbou.

Samozřejmě klademe maximální důraz na zdravotní nezávadnost a pohodlí a každý model tak splňuje náročná kritéria certifikátu ČSN EN ISO.
Zobrazit více

Parametry

Značka Moleda
Styl volnočasové
Podešev polyurethan 100%
Svrchní materiál kůže
Období jarní/podzimní
Výška obuvi nízká
Nadměrná ne
Zdravotní ne
Barva černá
Zapínání na suchý zip
Barefoot ne
Zateplené ne
Plátěné ne
Unisex ne
Zobrazit více parametrů