Montessori duhová houpačka 5in1

100 %
(1 hodnocení)

Montessori duhová houpačka 5in1

100 %
(1 hodnocení)

Popis

Montessori duhová houpačka 5in1

Houpačka vtáhne dítě  do víru zábavy s využitím jeho nekonečné energie. Design a možnosti použití houpačky dokonale zapadají do Montessori filozofie. Houpačka slouží k balanční hře a podporuje rozvoj motoriky. Produkt podporuje fyzickou aktivitu, zlepšuje celkovou fyzickou kondici.

Odolná konstrukce v kombinaci se zaoblenými a pečlivě broušenými hranami činí houpačku pro dítě bezpečnou. Proporce hračky byly navrženy tak, aby se houpačka při hře nepřevrátila. Vysoká kvalita a odolnost překližky umožňuje, aby konstrukce zůstala stabilní i při extrémních hrách. Barvy používané při výrobě jsou netoxické a splňují všechny bezpečnostní normy. Samozřejmostí je certifikace výrobku.

Kolébka kombinuje několik funkcí současně: houpačka, stan, kladina, most, kolébka, postýlka pro panenky, garáž nebo dokonce vesmírná loď. Pokud houpačku postavíte na bok, můžete ji použít jako stůl, lavici, divadlo nebo podnož obchodu - počet použití je omezen pouze vaší fantazií. 

Dřevěná houpačka je investicí na roky a najde široké využití u miminek, předškolních dětí, ale i u školních dětí.

- Miminko - pokud vnitřek houpačky pokryjete měkkým polštářkem (který také nabízíme), můžete v něm miminko houpat. Po postavení houpačky do podoby mostu a pověšení hračky na něj, se dítě učí spojovat ručičky ve středové linii těla, otevírat ručičky, aby hračku uchopil.

- Starší miminko - pokud se vaše dítě začne plazit, bude houpačka perfektní nejen na houpání, použijte ji jako překážkovou dráhu.

- Předškolák – nepřeberné množství zábavy. Základním úkolem je naučit se balancovat a lézt v bezpečném prostředí.

 

- Rozměry ve složeném stavu: 41,5 x 85 x 39 cm

- Hmotnost houpačky: 10 kg

- Materiál: Překližka

- Věk: +1 rok

- Maximální hmotnost: 130 kg
Zobrazit více