0 %
(0 hodnocení)
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Montessori ELIS DESIGN Potah na houpačku 5in1 s elastanem starorůžová

Udržitelný e-shop není jen razítko u loga. Děkujeme, že s námi pečujete o životní prostředí.

 
pohodlí
Molitanové polstrování umožní vašim dětem po veselém řádění a houpání obnovit síly příjemným zdřímnutím přímo v houpačce. Díky potahu z příjemného a pružného materiálu se houpačka promění také v kolébku nápomocnou při uspávání nejmenších.

 
Snadná údržba
Potah ze směsi bavlny a elastanu snadno sejmete z vnitřní výstelky a protože je pratelný, můžete jej v případě znečištění vyprat. Doporučuje se šetrné praní při teplotě nepřesahující 30 °C.
Nedoporučujeme sušit potah v sušičce na prádlo, nechte jej volně proschnout.

 
perfektní upevnění
Podložku jednoduše připevníte pomocí šňůrek umístěných po krajích potahu, díky nim zůstane bez problémů na místě na houpačce i na prkně k montessori duhové houpačce 5v1.

 
Ladící design
Naše potahy do houpačky ve více variantách (barev i materiálu) se barevně doplňují se všemi variantami našich houpaček a hodí se stylově také k našim dalším textilním produktům. Designová jednotnost je naší ústřední myšlenkou, díky které získá pokoj vašeho dítěte příjemný útulný styl.
 

 
Univerzalita
Princip a kouzlo naší rodinky Montessori kousků spočívá v jejich multifunkčnosti a kombinovatelnosti. Houpačka 5v1 vydá sama o sobě za malé dětské hřiště, obohacená o potah se stane i místem zaslouženého odpočinku po hraní spojeném s objevováním a učením.
 

Technické parametry:

Rozměry: 82 x 36 cm.
Materiál: Pružná pěna (2 cm tloušťka), 100 % bavlna s příměsí elastanu.
Barva: Šedá, starorůžová, béžová nebo tyrkysová.
Údržba: Šetrné praní do 30 °C - bavlněný obal, nechat volně proschnout.
Upozornění: Barevný odstín potahů se může nepatrně lišit v závislosti na dostupném odstínu látky. Potah s elastanem je doplňkem k Montessori houpačkám 5in1. Potah je sice možné upevnit i na Montessori houpačky 6in1, ale tím, že jsou houpačky 6in1 širší než 5in1, potah nepokryje celou šířku houpačky (vznikne mezera). Obrázky v galerii obrázků jsou pouze ilustrační, na fotografiích je Potah na Montessori houpačku 6in1 smile s elastanem, který má však stejné barevné odstíny jako potah s elastanem na houpačku 5in1.
Zobrazit více
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky