94 %
(17 hodnocení)
Seva nákladní vozy a přívěsy 6 let 1 : 48 pro kluky a holky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
94 %
(17 hodnocení)
Seva nákladní vozy a přívěsy 6 let 1 : 48 pro kluky a holky
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Monti System 10 Tatra Rallye Dakar 1:48

Model Monti System MS 10 - Rallye Dakar je závodní Tatra 815 ze závodů Paříž - Dakar z roku 1986 s číslem 634, tak jak ji řídila posádka Karel Loprais, Jaroslav Krpec a Radek Stachura. Tatra 815 Monti System MS 10 v měřítku 1:48 patří do řady modelů Monti System STANDARD, tedy mezi středně složité stavebnice.

Monti System sestavíte bez lepidla a nanášení barev!

Největší výhodou těchto stavebnic je, že k sestavení modelu autíčka nepotřebujete žádné lepidlo a barvy. Jednotlivé dílky jsou tak důmyslně vyrobeny, že s pomocí různých zacvakávacích zámků, úchytů a dalších pružných mechanismů sestavíte model bez jediné kapky lepidla. Vše do sebe jen zacvaknete nebo zasunete. Výsledkem je funkční model s úžasnými detaily, který je dokonalou replikou skutečné předlohy. Jednotlivé dílky jsou lisovány již barevné, takže nemusíte nic barvit. Navíc jsou některé dílky pochromované a u nových Monti Systémů mají některé stavebnice pro ještě realističtější vzhled gumová kola. V každém balení naleznete také samolepky, kterými si složený model můžete polepit.

-
neobsahuje nebezpečné ftaláty

-
Jednotlivé dílky ze stéjné série modelů jdou libovolně kombinovat

-
na trho od rocu 1984

-
vyrobeno v České republice

Monti System se vyrábí ve třech provedeních.

BASIC

Jedná se o modely, které jsou nejjednodušší na složení. Obsahují přibližně 30 dílků. Jsou určeny pro děti od 6 let. Modely řady BASIC jsou vyráběny v měřítku 1:35 nebo 1:28.

STANDARD

Modely z řady STANDARD jsou více detailnější a tím pádem obsahují více dílků. Počet dílků se pohybuje přibližně kolem 50. I přesto jsou modely řady STANDARD stále jednoduché na složení a zvládnou je sestavit děti od 6 let. Auta se vyrábí v měřítku 1:48.

PROFI

Řada PROFI patří u Monti Systemu modelům, které jsou proprácovány do posledního detailu. Tomu odpovídá i počet dílků, kterých může být až 200. Tyto modely jsou náročnější a pracnější na složení, proto jsou určeny pro děti od 8 let. Monti System ve variantě PROFI se vyrábí v měřítku 1:48.

Ukázka sestavení (jiný model)

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Seva
Druh nákladní vozy a přívěsy
Věk od 6 let
Měřítko 1 : 48
Určení pro kluky a holky
Značka vozu Tatra
Materiál plastové
Značka Monti System
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky