0 %
(0 hodnocení)
Nagaoka
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Nagaoka
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nagaoka MP-110

Japonská Nagaoka je synonymem pro „nádherný a teplý zvuk s křišťálově čistými vysokými tóny“, což výstižně charakterizuje zvukový projev MM gramofonových přenosek. Přenosky mají vynikající kmitočtovou charakteristiku a zaručují nejvyšší transparentnost a vynikající čitelnost zvukových nahrávek. Jelikož Nagaoka dovedla systém MM k úplné dokonalosti, konkuruje ostatním podstatně dražším přenoskám MM i MC a v mnoha případech je i poráží! Všechny přenosky mají možnost výměny hrotu.

MM gramofonová přenoska Nagaoka MP 110 přináší zcela novou úroveň vyvážené a věrné reprodukce napříč celým spektrem.

Technologicky dokonalá přenoska.
Přenoska Nagaoka MP-110 je vybavena technologií Nagaoka MI technology MI (Moving Iron). To jí přináší vysokou míru detailů spojenou s dražšími systémy Moving Coil (MC) a zároveň zachovává pohodlí vyměnitelného hrotu a vysoký výkon spojený s typy Moving Magnet (MM). Přenoska obsahuje výkonný Samarium - Cobaltový magnet a vysoké výstupní úrovně cívky, takže lze namísto mnohem těžšího permanentního magnetu, který se používá v konvenčních provedeních, použít velmi lehký koncový nástavec z oceli a niklu. To snižuje pohyblivou hmotnost kazety, což dovoluje chvějce sledovat záznamovou drážku věrněji. MI systém je plně kompatibilní se základním Phono vstupem MM, který je standardně součástí mnoha integrovaných zesilovačů. Výsledkem a předností tohoto náročného systému na výrobu je vysoká jasnost a vynikající schopnost snímání s muzikálností a přesností tonality MC přenosek.

Špičkové speciální materiály.
Gramofonová přenoska Nagaoka MP-110 využívá pouze špičkové materiály se speciálním zpracováním. Kvalitně navržený magnetický obvod, precizně vyrobená chvějka a snímací hrot, vše 100% vývojem a výrobou Made in Japan by Nagaoka. Výsledkem je úžasný zvuk obvyklý doposud pouze u cenově mnohem dražších přenosek MM i MC. Přenoska je vyrobena ze speciálních materiálů, které snižují nežádoucí vibrace na minimální úroveň. Použití leštěného eliptického diamantu nabízí vysokou jasnost a vynikající schopnost snímání.

- Nagaoka MI technology s přesnou a rychlou reakcí na stěnu drážky

- Superfine polished Elliptical stylus-přesně leštěný eliptický diamantový stylus

- Výkonný Samarium-Cobaltový magnet, moderní kobaltové magnety samarium mají mimořádně vysoký energetický výkon, takže lze použít mnohem lehčí magnet než kdykoli předtím

- Lehká chvějka z  hliníkových slitin pro vysokou věrnost

- Čtvercový design usnadňuje zarovnání na hlavě

- OFC měděné cívky s velmi vysokou čistotou

- Carbon Fiber plastové pouzdro přenosky vyztužené uhlíkovými vlákny

- Anti fero-magnetický permalloy plášť (chrání před elektromagnetickým rušením)

- Jednoduchá výměna hrotu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nagaoka
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky