0 %
(0 hodnocení)
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nastavitelná lišta do vodící kolejnice MICROJIG ZEROPLAY 360 SLED se šrouby do rybinových drážek

Sada ZeroPlay 360 kombinuje přesnost a rychlost použití vodících lišt ZeroPlay s všestranností přípravků pro tvorbu rybinových spojů MatchFit. Rychle sestavte přesné vodící saně pomocí vodících lišt Microjig Zeroplay. Tyto lišty se nastavují tak, aby se přizpůsobily vašim pokosovým drážkám ze shora, čímž je proces co nejjednodušší a nejpřesnější. Profil lišty ZeroPlay se rozšiřuje tak, aby zabíral obě hrany pokosové drážky po celé jejich délce. To umožňuje hladký chod s nulovou vůlí do stran tak, jak to nedokáže žádná jiná pokosová lišta.

ULTIMÁTNÍ KONTROLA NAD OBROBKEM

Pro zajištění materiálu při řezání složitých úhlů přidejte rybinové svorky MATCHFIT. Například kuželové nohy se obvykle řežou pod ostrým úhlem a je třeba je zajistit velmi blízko čepele. Nechcete mít ruce v blízkosti takového řezu? Rybinové svorky od značky Microjig zajistí materiál za vás a vaše ruce zůstanou bezpečně mimo dosah čepele.

Bude lišta pasovat do mé vodící drážky?

Microjig ZeroPlay se hodí do jakékoli standardní (3/4" x 3/8") pokosové drážky o šířce 18.4 mm až 19.8 mm a hloubce alespoň 7.94 mm. Mezi kompatibilní pokosové lišty patří mimo jiné ShopSmith, SawStop, Bosch 4100, Delta Unisaw, Powermatic, Rigid, Dewalt a General 350.

Rychlost a přesnost

Pokosovou lištu ZeroPlay lze nastavit ze shora, přičemž zcela vyplní pokosovou drážku od okraje k okraji. Nikdy nebylo snazší dosáhnout dokonalého přizpůsobení a plynulého pohybu po stole s nulovou vůlí do stran.

360 stupňů nastavení

Jedinečné mřížkové uspořádání rybinových drážek umožňuje nastavit zarážku v libovolném úhlu a zajistit jí na místě pomocí dodaného příslušenství MatchFit. Bez ohledu na úhel řezu udržují sáňky obrobek vždy rovnoběžně s ostřím.

Stačí jenom dřevo

Stavba vodících saní je neuvěřitelně snadná. Potřebujete jen překližku, rybinový frézovací bit a asi hodinu. Součástí balení jsou snadno použitelné obrázkové plánky. Případně si stáhněte ze stránek výrobce bezplatný návod a přesvědčte se, jak snadné je postavit nejuniverzálnější vodící sáně na světě.

FAQ
Mám problém s nastavením pokosových lišt - buď jsou příliš utažené, nebo příliš volné

Pokud vaše pokosová lišta dobře sedí, ale při instalaci na sáňky je příliš těsná, je možné, že jste příliš utáhli šrouby. Přílišné utažení těchto šroubů může způsobit stlačení a roztažení lišt směrem ven. Zkuste při nastavování šířky pokosových lišt položit na vnitřní stranu jedné z drážek jeden proužek papíru. To by mělo kompenzovat stlačení, ke kterému dochází při instalaci.
Zobrazit více
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky