83 %
(5 hodnocení)
Nedis fresh
Zobrazit další nabídky
83 %
(5 hodnocení)
Nedis fresh
Zobrazit další nabídky

Popis

Nedis FRESH

Nedis FRESH Vůně do vysavače aromatické perly
  Nedis vůně do vysavače FRESH - svěží. Tyto parfémované granulované perly neutralizují během vysávání nepříjemný zápach ze sáčku do vysavače či z prachové nádoby u vysavačů bezsáčkových, rozšiřují příjemnou svěží vůní. Nasypte perly do sáčku či boxu na prach a jednoduše vysávejte. Vyzkoušejte i jiné vůně a najděte svou nejoblíbenější!
Vonné perličky neutralizují zápach - i cigaretového kouře. Vhodné pro všechny typy vysavačů pro suché vysávání.6 dávek vonných perličekvýrobce Nedis VCFP112FRE (HQ)  
Jak použít vůni do vysavače?
Použití je snadné - buď vysypete obsah jednoho sáčku na podlahu či koberec a vysajete, nebo vonné granulky vsypete přímo do prachového sáčku vysavače při jeho výměně za nový. Další dávku vůní použijete při každé další výměně filtračního sáčku do vysavače.

Vůně pro každý vysavač i značku, bez rozdílu.
Více v našem článku Kam se dává vůně do vysavače? 
Vysávání je nutnost, a maximálně se zabýváme tím, který sáček, či filtr je třeba vyměnit. Je ale způsob, jak si i práci zpříjemnit, a tou je určitě vůně do vysavače. A´t již potřebujete neutralizovat ne zrovna příjemný pach jakéhokoliv původu a v jakémkoliv interiéru (byt, domácnost, kancelář, jídelna, tovární hala, chov domácích zvířat),  můžete vyzkoušet některou z vůní k vysavačům, která vás mimo eliminaci pachu, může i potěšit - ať již jde o vůně granulované, tyčinky, perličkové nebo jiné.
Vůně pro vysavače jsou univerzální, pro různé modely i značky mnoha výrobců. Jde jen o to, které parfemaci právě vy dáte přednost nebo která vám vyhovuje typem k vašemu spotřebiči. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nedis
Vůně fresh
Zobrazit další nabídky