Popis

NEW BABY Swingy s melodiemi a časovačem šedá

NEW BABY Swingy - Dětská Kolébka Pro Klidný Spánek Vašeho Miminka
Moderní Design a Funkce

NEW BABY Swingy dětská kolébka představuje moderní a stylovou kolébku, která se hodí do každého dětského pokoje. S promyšleným designem v atraktivních barvách a s řadou funkcí, tato kolébka není jen o vizuálním působení, ale také o praktičnosti. Automatické kolébání, které lze snadno nastavit časovačem od 15 do 60 minut, uklidňující melodie a přírodní zvuky - vše je v souladu s potřebami vašeho dítěte.

Bezpečnost a Komfort

Vaše dítě si zaslouží nejen stylové spinkání, ale také bezpečnost a pohodlí. NEW BABY Swingy dětská kolébka je navržena tak, aby splňovala tyto kritéria. S 5 úrovněmi rychlosti kolébání a možností nastavení nebo odstranění stříšky, kolébka zaručuje maximální komfort. Potahy, které lze prát v pračce, jsou dalším plusem pro snadnou údržbu.

Flexibilní

Možnost napájet kolébku bateriemi 4xAA nebo pomocí adaptéru dělá NEW BABY Swingy kolébku flexibilním a přenositelným řešením. Ať už jste doma nebo na cestách, tato kolébka je vždy připravena posloužit. Maximální zatížení je 9kg.

Rozměry a Hmotnost

Rozměry kolébky jsou ideální pro pohodlné použití. S délkou 99 cm, šířkou 77 cm a výškou 64 cm, je prostorově úsporná, aniž by to omezilo pohodlí dítěte. Celková hmotnost 5.9 kg a váha s kartonem 6.9 kg dále usnadňuje přenášení a manipulaci.

Ideální Volba Pro Vaše Dítě

NEW BABY Swingy dětská kolébka je skvělou volbou pro každého, kdo chce spojit styl, funkci a pohodlí do jednoho balení. Poskytuje klidné a pohodlné prostředí pro váš malý poklad a stane se nepostradatelnou součástí dětského pokoje.

- Typ: Dětská kolébka

- Model: NEW BABY Swingy

- Funkce: Automatické kolébání, 12 melodií, 5 úrovní rychlosti

- Napájení: Baterie 4xAA, adaptér

- Rozměry: Délka: 99 cm, šířka: 77 cm, výška 64 cm

- Hmotnost: Celková hmotnost: 5.9 kg, váha s kartonem: 6.9 kg

- Maximální zatížení: 9 kg

- Další: Potahy lze prát, stříška nastavitelná, bez BPA
Zobrazit více

Parametry

Výrobce New Baby
Druh kolébky
Barva šedé
Kolečka ne
Hmotnost 5.9 kg