Popis

Nexby micro SDXC 64 GB 1568

Paměťová karta Nexby micro SDXC 64 GB

Nexby micro SDXC o paměti 64 GB pro všechna multimediální zařízení, mobilní telefony, nebo počítače. Micro SDXC je vysoce kvalitní paměťová karta vybavena vysokou rychlostí čtení 100 MB/s a zápisu 35 MB/s. Karta je klasifikována úrovní UHS-I, stupeň 3 (U3), rychlostní třída 10. Je také ideální pro natáčení videa v HD, Full HD, nebo 4K kvalitě. Kromě rychlého zápisu dat je navíc maximálně odolná. Vydrží extrémní teploty, ponoření pod vodu, rentgenové záření, magnetické pole i nárazy. Nemusíte se tak obávat ztráty dat ani v mimořádných podmínkách. Kartu Nexby je také možné použít jako paměťové uložiště pro počítače díky přiloženému adaptéru.

Paměťová karta Nexby micro SDXC 64 GB včetně SD adaptéru
Nexby micro SDXC o paměti 64 GB pro všechna multimediální zařízení, mobilní telefony, nebo počítače. Micro SDXC je vysoce kvalitní paměťová karta vybavena vysokou rychlostí čtení 100 MB/s a zápisu 35 MB/s. Karta je klasifikována úrovní UHS-I, stupeň 3 (U3), rychlostní třída 10. 
  
Karta je také ideální pro natáčení videa v HD, Full HD, nebo 4K kvalitě. Kromě rychlého zápisu dat je navíc maximálně odolná. Vydrží extrémní teploty, ponoření pod vodu, rentgenové záření, magnetické pole i nárazy. Nemusíte se tak obávat ztráty dat ani v mimořádných podmínkách. Kartu Nexby je také možné použít jako paměťové uložiště pro počítače díky přiloženému adaptéru. 
  
Funkce:
Čtení a zápis dat
Paměťové uložiště
V balení:
Paměťová karta Nexby
SD adaptér
Zobrazit více

Parametry

Velikost karty 64 GB
Výrobce Nexby
Třída rychlosti (Class) Class 10
Formát karty microSD
Wi-Fi připojení ne
Maximální rychlost čtení 100 MB/s
Maximální rychlost zápisu 35 MB/s
Adaptér v balení ano
USB čtečka v balení ne
Zobrazit více parametrů