0 %
(0 hodnocení)
Nike
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Nike
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nike Dunk High White Grey

Představujeme letní novinku z kolekce Nike Dunk High!

Nike Dunk High "White Grey" (GS) nejen zdůrazňují kultovní design oblíbených Dunk High, ale také přinášejí do vašeho každodenního života vkusnou eleganci s dotekem moderního minimalismu.

Kombinace bílé a šedé barvy vytváří dojem klidu a jemnosti, který je podtržen charakteristickými prvky modelu Dunk High. Tento design je jako čisté plátno, na které můžete vyjádřit svůj osobní projev módního vkusu. Každý krok v těchto teniskách je jako výstřel kreativity a elegance.

Tyto tenisky nejsou jen módní obuví, ale také zárukou pohodlí a funkčnosti. Kvalitní materiály a precizní provedení zajišťují pevnost a oporu pro vaše nohy, ať už jste v pohybu nebo relaxujete. Tyto tenisky nejen zdůrazní váš vkus, ale také vám umožní vyjádřit váš smysl pro jednoduchost a vkusný projev.

Vlastnictvím Nike Dunk High "White Grey" (GS) získáváte více než jen obuv - získáváte kus prázdného plátna pro váš osobní projev. Buďte nositelem jednoduché elegance, která se snoubí s moderním minimalismem, a udělejte svým krokům významný rozměr. S Nike Dunk High "White Grey" (GS) buďte symbolem vkusu a stylové jednoduchosti ve světě módy, který zdůrazňuje eleganci každého kroku.
Zobrazit více

Parametry

Značka Nike
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky