92 %
(37 hodnocení)
125 x Akumulátor Nikon 16 Mpix kompakty
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
92 %
(37 hodnocení)
125 x Akumulátor Nikon 16 Mpix kompakty
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nikon Coolpix P1000

Fotoaparát Nikon Coolpix P1000

Staňte se rychle a snadno profesionálním fotografem díky fotoaparátu Coolpix P1000 od společnosti Nikon. Tento zázrak je ideálním partnerem pro dokumentaci zážitků z vašeho života a okolí. Zapomeňte na focení chytrým telefonem a dodejte vaším fotografiím špičkovou úroveň s tímto mimořádně výkonným a navíc i intuitivním fotoaparátem.

- 125x optický zoom a 250x zoom díky dynamic fine zoom funkci

- optická redukce vibrací s dvojí detekcí

- vysoce citlivý snímač CMOS s 16 mil. pixelů

- OLED hledáček

- 3,2“ LCD displej výklopný skoro do všech stran

- 4K UHD videosekvence

- podpora Wi-Fi, Bluetooth a funkce SnapBridge

125x optický zoom

Každý okamžik nebo detail nyní můžete snadno zachytit pomocí objektivu – zachycený detail ovšem může být hvězdou na obloze, měsíční krajinou anebo vzdáleným letadlem! To vše díky 125x optickému zoomu, pro který nic není problém, a se kterým můžete jednoduše pořídit ostré snímky i videosekvence objektů, které byly až doposud mimo dosah.

Optický zoom lze dále rozšířit až na 250x díky funkci Dynamic Fine Zoom. Funkce Dynamic Fine Zoom totiž dále 2x prodlužuje nejdelší optickou ohniskovou vzdálenost zoomu za současného zachování maximálního rozlišení obrazu. Můžete tak pracovat zcela tvůrčím způsobem a naprosto bez omezení.

Optická redukce vibrací s dvojí detekcí a účinností 5 EV

Pro opravdu perfektní snímky je tu dále výkonná redukce vibrací s dvojí detekcí a účinností 5 EV, která účinně potlačuje rozmazání způsobené chvěním fotoaparátu, takže získáte vždy ostré snímky bez ohledu na vaši snímací pozici. Optická redukce vibrací s dvojí detekcí a účinností 5 EV potlačuje chvění v míře odpovídající použití o 5 EV kratšího času závěrky. Tím se eliminuje nutnost použití krátkých časů závěrky a zamezí problémům s nesprávnou expozicí nebo příliš zvýšenou citlivostí.

Vynikající fotografie ve dne v noci

Fotoaparát je vybaven citlivým obrazovým snímačem CMOS s 16 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod pro ostré snímky s nízkou úrovní šumu. Tato výbava v kombinaci s objektivem Nikkor s vysokou světelností f/2,8 zajišťuje svobodu fotografování i za nízké hladiny osvětlení.

Výkonný systém zpracování obrazu EXPEED a pokročilé optické technologie fotoaparátu pak minimalizují zkreslení i při dlouhých ohniskových vzdálenostech. Rychlý systém automatického zaostřování umožňuje fotografovat akci frekvencí až 7 sn./s.

OLED elektronický hledáček a 3,2“ LCD displej

Fotoaparát je vybaven 0,39“ elektronickým OLED hledáčkem s vysokým rozlišením, který nabízí brilantní a detailní pohled na scénu i při fotografování za velmi jasného světla.

Elektronický hledáček je pak skvěle doplňován jasným 3,2“ LCD displejem, který lze natočit skoro všemi směry. Díky tomuto displeji tak můžete snadno vyjádřit své tvůrčí záměry a vytvářet perfektní snímky ze zcela odlišných úhlů.

Videosekvence v 4K kvalitě

Kromě špičkových fotografií můžete také snadno vytvářet dokonalé videosekvence v působivé kvalitě 4K UHD a navíc se skvělým stereofonním zvukem. Díky kvalitě 4K UHD a špičkovému 125x optickému zoomu můžete snadno natočit start rakety anebo vzlet orlího mláděte z hnízda – jednoduše natočíte vše, co si umanete.

- Fotoaparát podporuje čistý výstup HDMI, takže video je možné sledovat na externím displeji již během záznamu.

- Fotoaparát obsahuje rovněž vestavěnou funkci superčasosběrné videosekvence, která umožňuje vytvořit zrychlený záznam měnící se krajiny a dosáhnout působivých perspektiv. Klasické časosběrné snímání je pak ideální pro záznam oblohy, stop hvězd nebo putování Měsíce po obloze.

SnapBridge

Funkce SnapBridge udržuje trvalé nízkoenergetické spojení mezi fotoaparátem a chytrým telefonem či tabletem prostřednictvím technologie Bluetooth. Synchronizujte anebo ihned sdílejte své snímky s chytrým zařízením již během fotografování. Rovněž můžete jednoduše ovládat klíčové funkce fotoaparátu a udržovat váš fotoaparát stále aktualizovaný.

Funkce SnapBridge pracuje na pozadí a provádí přenos snímků, takže při sdílení můžete dále fotografovat bez omezení. K synchronizaci snímků také dochází, i když se fotoaparát nachází v režimu spánku.

Prostřednictvím GPS SnapBridge v chytrém zařízení také aktualizuje informace o poloze a datu.

Jednoduché a intuitivní

Pořizování fotografií bude jednoduché a zábavné díky ergonomickému designu fotoaparátu s komfortním gripem, který zvyšuje stabilitu fotoaparátu a s přehledným rozmístěním tlačítek, které výrazně zjednodušuje ovládání, a jsou perfektně na dosah prstů.

 

Jedná se o vystavené zboží na prodejně.
Zobrazit více

Parametry

Optický zoom 125 x
Napájení Akumulátor
Výrobce Nikon
Rozlišení 16 Mpix
Typ fotoaparátu kompakty
Formát snímače 1/2,3
Typ snímače CMOS
Min. ohnisková vzdálenost 24 mm
Max. ohnisková vzdálenost 3000 mm
Optický stabilizátor obrazu ano
Min. vzdálenost v Makro režimu 30 cm
Světelnost objektivu 2.8 - 8
Maximální citlivost (ISO) 100
Nejkratší čas 1 / 1000 s
Manuální ostření ano
Zonální měření ano
Bodové měření ano
Rozlišení videa 3840 x 2160
Videosekvence ano
Formát videa MP4 (video: H.264/MPEG-4 AVC, audio: stereofonní AAC)
Frekvence snímků videa 60 fps
HD Video ano
Full HD video ano
4K video ano
Otočný ano
Typ hledáčku elektronický
Velikost displeje 3.2 palce
Výklopný ano
Samospoušť ano
České menu ano
Závit na stativ ano
Dotykové ovládání ne
NFC ne
Hledáček ano
Výška 118.8 mm
Šířka 146.3 mm
Hloubka 181.3 mm
Hmotnost 1415 g
Materiál těla plast
Vodotěsný ne
Formát snímku JPEG, RAW
Maximální rozlišení snímků 4608 x 3456 pixelů
Externí blesk ano
HDMI výstup ano
USB ano
Bluetooth ano
GPS ne
WiFi ano
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty