100 %
(1 hodnocení)
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(1 hodnocení)
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

NipponCEC 01-FC Fresh Limetka

Vůně do vysavačů Fresh Limetka - 10ks tyčinky PromoPack
  
Máte rádi vysávání interiéru vašeho domu nebo bytu? Nebo je to pro vás nepříjemná povinnost? Pokud na druhou z těchto otázek odpovíte „ano“, může se to v blízké budoucnosti změnit. Jediné, co musíte udělat, je dát tyčku s vybranou vůní do sáčku ve vysavači.

Použití voňavých tyčinek je způsob, jak učinit vysávání potěšením, které Vás nejen pozitivně naladí, ale také naplní celou místnost vůní a odstraní nepříjemné pachy. Použijte vůni Vant i pro Váš vysavač a kombinujte užitečné a příjemné.
Vložte tyčinku do prachového sáčku či boxu na prach a jednoduše vysávejte. Vyzkoušejte všechny vůně a najděte svou nejoblíbenější!
Vonné tyčinky neutralizují zápach - i cigaretového kouře. 10 vonných tyček v blistru - barva tyčinek je zelená nebo žlutá, dle momentální skladové dostupnosti, vůně je stejná  
Jak použít vůni do vysavače?
Použití je snadné - buď vysypete obsah jednoho sáčku na podlahu či koberec a vysajete, nebo vonné granulky vsypete - tyčinku vložíte - přímo do prachového sáčku vysavače při jeho výměně za nový. Další dávku vůní použijete při každé další výměně filtračního sáčku do vysavače.

Vůně pro každý vysavač i značku, bez rozdílu.
Více v našem článku Kam se dává vůně do vysavače? 
Vysávání je nutnost, a maximálně se zabýváme tím, který sáček, či filtr je třeba vyměnit. Je ale způsob, jak si i práci zpříjemnit, a tou je určitě vůně do vysavače. A´t již potřebujete neutralizovat ne zrovna příjemný pach jakéhokoliv původu a v jakémkoliv interiéru (byt, domácnost, kancelář, jídelna, tovární hala, chov domácích zvířat),  můžete vyzkoušet některou z vůní k vysavačům, která vás mimo eliminaci pachu, může i potěšit - ať již jde o vůně granulované, tyčinky, perličkové nebo jiné.
  Vůně pro vysavače jsou univerzální, pro různé modely i značky mnoha výrobců. Jde jen o to, které parfemaci právě vy dáte přednost nebo která vám vyhovuje typem k vašemu spotřebiči. 
Zobrazit více
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky