Popis

Nivona NIRK 703 500 ml

NIVONA NIRK 703 

Vodní kámen je hlavním nepřítelem kávovarů. Usazováním vodního kamene dochází k poškození topné jednotky, což může vést ke snížení životnosti kávovaru a také k znehodnocení chuti požadovaného nápoje. Proto je důležité věnovat pravidelnému odvápňování dostatečnou pozornost, odvápňování kávovaru by mělo být prováděno v intervalu doporučeném výrobcem.

Odvápňovač NIRK 703 je tekutým čisticím prostředkem, který spolehlivě odstraní usazený vodní kámen z kávovarů NIVONA. Je mimořádně účinný a zároveň šetrný k materiálům, ze kterých je kávovar vyroben.

Pro ještě lepší ochranu kávovaru a pro zachování jeho výkonu doporučujeme používat vodní filtry Claris. Tyto filtry předčisťují vodu a zamezují usazování vodního kamene.

Kávovary NIVONA jsou vybaveny automatickým systémem čištění. V servisním menu si zvolíte tvrdost vody a způsob použití kávovaru (s filtrem / bez filtru). Kávovar Vás následně sám vyzve k čištění, v intervalu vhodném dle frekvence používání i počtu připravených nápojů.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nivona
Typ odvápňovače
Hmotnost 500 g
Objem 500 ml
Forma tekuté odvápňovače