94 %
(37 hodnocení)
Nobby neoprenové Nastavitelné Norské
Zobrazit další nabídky
94 %
(37 hodnocení)
Nobby neoprenové Nastavitelné Norské
Zobrazit další nabídky

Popis

Nobby MESH PRENO norský postroj

Norský neoprénový postroj podšitý. Neopeén je šetrný k srsti psa a rychle schne. Nastavitelná hrudní velikost 50-64 cm. Matné stříbrné kovové prvky (kroužky+karabina).

Norský postroj pro psy vyrobený z nylonu a neoprénu. Vyznačuje pohodlným a snadným oblékáním. Je vhodný jak na každodenní procházky, tak pro tréninky nejrůznějších sportů (agility, flyball - zde poslouží především pohodlné očko na zádech pro snadnou manipulaci se psem).
 
Vrchní vrstva z nylonu vzhledově připomíná síťku. Matné stříbrné kovové prvky (kroužky + karabina).
 
Velikost:

- délka hrudní části 42 cm

- šířka popruhů 25/35 mm

- plynule nastavitelný obvod hrudníku 50-64 cm

Neoprenová podšívka je šetrná k srsti psa, ale také rychle schne, když se pes v létě rád koupe. Pohodlné polstrování z neoprénu v oblasti hrudníku, krku a ramen. Optimální pohodlí při nošení a také zajištění, že psa při běhu postroj nedře a nevytrhává srst.

Snadné a rychlé nasazování postroje. Rychlé zapnutí vodítka pomocí horního poutka. Norský postroj byl vyvinut speciálně pro aktivní psy a chovatele psů, a proto je ideální pro jízdu na kole nebo jogging. 

 
Postroj zaručuje Vašemu psovi pohodlné nošení, i když mírně táhne. Všité držadlo na obojku umožňuje majiteli psa, aby mohl rychle reagovat v nastalé situaci a případně nechal psa jít u nohy.
 
Postroj Nobby zaručuje vysokou kvalitu a funkčnost v kombinaci s atraktivním designem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nobby
Materiál neoprenové
Nastavitelné ano
Reflexní ne
Norské ano
Zobrazit další nabídky