100 %
(4 hodnocení)
Non-stop Dogwear polyesterové
Zobrazit další nabídky
100 %
(4 hodnocení)
Non-stop Dogwear polyesterové
Zobrazit další nabídky

Popis

Non-stop Dogwear Postroj Ramble

Postroj RAMBLE Non-stop Dogwear je určený pro turistiku a každodenní nošení a je vhodný zejména pro štěňata, protože je nastavitelný. Štěně proto může postroj používat po dlouhou dobu, i když stále roste. Velikosti se navzájem překrývají, takže při růstu lze použít stejný postroj. Ramble harness je také dobrou volbou pro psy se silnou stavbou těla . Ramble postroj je lehký a pohodlný . Klipy na obou stranách hrudníku usnadňují nasazení a sundání. Robustní svorky Duraflex ® mají zaoblené hrany pro lepší odolnost a lze je vyměnit, pokud by je štěně žvýkalo. Díky třem upevňovacím bodům je postroj Ramble multifunkční.

Kromě bodu připojení na zadní straně je pod břichem smyčka pro připojení na tahání. Na přední straně je třetí upevňovací bod pro mírný protitah. Postroj má na zadní straně rukojeť pro větší kontrolu. Rukojeť lze také použít jako pomůcku pro psa při překonávání překážek na silnici.

Ramble harness je vyroben z robustních materiálů a má na exponovaných místech výztuhu Hypalon. Postroj má povrch, který zabraňuje vsakování vody. Nastavitelné popruhy jsou vyrobeny z odolného a robustního popruhu bezpečnostního pásu. Zdá se, že mají reflexní materiál 3 ™ pro viditelnost ve tmě. D-kroužek na zadní straně je vyroben z hliníku.

Postroj Ramble je dodáván ve velikostech XS–XL, aby vyhovoval malým i velkým psům. Tento postroj pro psy je k dispozici v oranžové/černé, zelené a fialové barvě.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

- Vnější a vnitřní materiál: Polyester ripstop

- Uzavřená pěna

- Popruh bezpečnostního pásu

- Nylonový pás

- Hliníkový D-kroužek

- Zesílení Hypalonu

- 3M™ reflexní materiál

- 3 připevňovací body pro vodítko

- Perte na 30, nesušte v sušičce.

Velikostní tabulka 

Velikost
XS
S
M
L
XL

Obvod krku
29-36 cm
36-48 cm
43-60 cm
51-69 cm
60-84 cm

Chest
40-58 cm
45-64 cm
58-90 cm
72-110 cm
74-126 cm

 

 

   

Video k produktu postroj RAMBLE:  
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Non-stop Dogwear
Materiál polyesterové
Zobrazit další nabídky