92 %
(24 hodnocení)
pro kluky NUK S melodií 0 měsíců béžové
92 %
(24 hodnocení)
pro kluky NUK S melodií 0 měsíců béžové

Popis

Nuk Forest Fun hudební kolotoč

Popis produktu

Hraje příjemnou melodii a otáčí se. Lze přimontovat na jakoukoli dřevěnou postýlku se špruclemi.
NUK Plyšový kolotoč na postýlku Forest Fun

 sametové originální hračky
hraje příjemnou melodii a otáčí se 

Ve spolupráci s předním německým výrobcem plyšových hraček, společností FEHN, představujeme zákazníkům kolekci hraček navržených speciálně pro značku NUK: FOREST FUN – tajemství lesa ukáže dětem miloučká Sovička a Medvídek
Dítě s postavičkami Forest Fun bude rádo spinkat a stanou se z nich nerozluční kamarádi. Hrací kolotoč je vyroben z plastové konstrukce s otočným a hudebním strojkem. Kolotoč má dvě ramena na kterých jsou zavěšeny přepěkné sametové hračky, kamarádi Vašeho děťátka.
Hlavní výhody:
Kolotoč stimuluje zrak a sluch děťátka. Visící hračky vzbuzují pozornost děťátka a ono pozoruje pohyby hraček, když se rozhoupou. Dokud dítě sleduje  „plyšáčky“, hraje příjemná melodie a dětem se tak rozvíjí koordinace mezi těmito dvěma smysly. Kolotoč je výborný na cvičení očních svalů - jemnými pohyby točících se hraček si posiluje svaly očí a krku.
Sledování pravidelných pohybů hraček a hudby působí na děťátko spokojeně a dítě se tak učí samouklidňování a někdy i usne.
NUK Hudební kolotoč Forest Fun: Skvělá dekorace do dětského pokoje. Kombinace hudby a pohybu hraček dítě uklidňuje a rozvíjí jeho smysly. Rozvíjí sluchové a zrakové vnímání i fantazii. Atraktivní pro miminko – pobízí k prvním pokusům o uchopení. Veselí kamarádi: medvídek, sovička, jablíčko. Zabudovaná hrací skříňka hraje příjemnou melodii pro uklidnění miminka. Kolotoč pomáhá miminku při usínání. Snadno se připevní k postýlce dítěte nastavitelným úchytem.
Vhodné jako dárek pro novorozeně.

Balení: papírová krabice s průhledným okénkem.
Rozměr balení: 42 × 31 × 9 cm
Rozměr kolotoče: ? 40 cm

Vhodné pro děti od narození cca do pěti měsíců.

Materiál: jemný plyš, hudební mechanismus
Zobrazit více

Parametry

Určení pro kluky
Výrobce NUK
S melodií ano
Věk od 0 měsíců
Barva béžové
Materiál plastové