70 %
(2 hodnocení)
transparentní silikonové Ortodontické Antikolikové Nuk
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
70 %
(2 hodnocení)
transparentní silikonové Ortodontické Antikolikové Nuk
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nuk savička Nature Sense transparentní 2 ks

O produktu

Savička NUK Nature Sense, silikonová savička podobná bradavce, S (tři malé otvory pro umělou kojeneckou výživu), věk 0-6 měsíců, neobsahuje BPA, 2 kusy v balení
Art. No.: 10709286
• Několik malých otvorů v savičce poskytuje hladký a přirozený průtok jako mléčné kanálky v matčině prsu
• Široká a flexibilní opora pro rty s mimořádně jemnou zónou savičky, podobná matčině bradavce
• Inovativní antikolikový otvor zabraňuje polykání vzduchu
• Pro děti ve věku 0-6 měsíců, S (3 malé otvory pro čaj, vodu, mateřské mléko), neobsahuje BPA
• Hodí se pro všechny lahvičky NUK Nature Sense

Savička NUK Nature Sense
Zvlášť v prvních měsících života věnujeme našim dětem zvýšenou pozornost. Neodmyslitelnou součástí této pozornosti je i krmení, zejména pokud mluvíme o přechodu z kojení na pití z lahviček, což může někdy pro matky představovat opravdovou výzvu. Abychom vás v tomto období co nejvíc podpořili, inspirovali jsme se přírodou a navrhli savičku tak přirozenou a podobnou matčině prsu jako nikdy předtím: Savičku NUK Nature Sense. Tato novinka s několika malými otvory místo jednoho velkého zajišťuje hladký a přirozený průtok pro vaše miminko. Takže se dítě bude cítit příjemně a bezpečně, což pomůže s jednodušším přijetím lahvičky.
Inspirováno přírodou: co dělá tuto savičku tak speciální?
Nezáleží na tom, jestli se snažíte jen přikrmovat, nebo ukončit kojení – mnoho dětí má s přechodem na lahvičku problém. A přesně tady se savičky NUK Nature Sense dostávají do hry: několik malých otvorů zajišťuje proudění mléka stejně, jako je tomu u matčiných mléčných kanálků, takže si dítě užije hladký a přirozený tok mléka, navíc, s pohodlným a přirozeným přisátím díky extra široké opoře pro rty. Inovativní antikolikový otvor umožňuje přirozené pití bez přestávek a zabraňuje tak polykání vzduchu. Mimořádně měkká zóna savičky je flexibilní a přizpůsobuje se ústům podobně jako bradavka.
Tato savička přinese při krmení plno radosti nejen vašemu potomkovi, ale také vám. Z našeho inovativního výrobku může díky těžit celá rodina. Blízkost, kterou matka cítí při kojení, už nemusí být výhradou pouze matky – se savičkou NUK Nature Sense se o blízkost při krmení potomka můžete podělit i s tatínkem, bratry, sestrami, prarodiči nebo přáteli. A maminky si mezitím mohou dopřát zaslouženou a jedinečnou chvilku pro sebe.

Perfektní kombinace: Nature Sense savička a dětská lahvička
Savička, která je hojně doporučována matkami, porodními asistentkami nebo pediatry, je dostupná ve třech různých provedeních (S, M a L) – ideální pro mateřské mléko i hutnější tekutiny. S růstem svého dítěte je potřeba volit větší velikosti savičky z naší nabídky. Velikosti pro děti v rozmezí 0-6 měsíců i
6-18 měsíců se dají různě zaměňovat. Savičky NUK Nature Sense a k nim vždy sedící lahvičky NUK Nature Sense jsou zkrátka nepřekonatelný tým. Krmení z lahviček nebylo ještě nikdy tak jednoduché! Buďte o krok vpřed a přesvědčte se sami!

Země původu

Německo

Adresa dodavatele

Mapa Spontex CE s.r.o., Prodašice 4, Prodašice
Zobrazit více

Parametry

Barva transparentní
Materiál silikonové
Ortodontické ano
Antikolikové ano
Výrobce Nuk
Značka Nuk
Bez BPA ano
Věk od 6 měsiců
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky