98 %
(32 hodnocení)
Nutrin 1500 g Nutrin dospělé
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
98 %
(32 hodnocení)
Nutrin 1500 g Nutrin dospělé
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nutrin Complete Morče 1,5 kg

Nutrin Complete Morče Adult 1500g

Kompletní krmivo pro hlodavce. Krmivo pro morčata Nutrin Guinea Pig je extrudované a těmto drobným zvířatům po nutriční stránce plně vyhovuje. Navíc obsahuje vitamín C, který si morčata nedokázají sami vytvářet a proto jsou plně odkázána příjímat jej potravou. Krmivo Nutrin Complete zabezpečuje dostatečný přísun vitamínu C a je tak prevencí před vznikem mnoha zdravotních problémů. Česká značka Nutrin (dříve Darwin) je špičkou na trhu.

Krmný návod: 4 - 6 g na 100 g tělesné hmotnosti - Denní množství je vhodné rozdělit a podávat ráno a večer. Vždy zajistěte neomezený přístup k čerstvé vodě. V případě, že morče pravidelně nekonzumuje vše nebo není pozorován úbytek sena, je vhodné denní dávku snížit. Zpestření ve formě zeleného krmiva, čerstvého ovoce, zeleniny a ohryzu je možné. Veškeré změny, týkající se krmné dávky, by měly být prováděny s ohledem na tělesnou hmotnost, kondici a zdravotní stav jedince.

Výhody produktové řady Complete pro hlodavce:

- VITALITY - Multikomplex velkého množství různých surovin nabízí široké spektrum látek v přirozené formě, které jsou v kombinaci s přidanými komponenty (vitamíny, minerály, aminokyseliny, lecitin, inulin) základem pro zdravé fungování organismu.

- PREBIOTIC - Rozpustná vláknina inulin (FOS) a jablečný pektin v krmivu NUTRIN Complete, brání rychlému trávení sacharidů a tuků. Podporuje imunitní a detoxikační funkce organismu.

- HI FIBRE - Vysoký obsah nezbytné vlákniny. Reguluje peristaltiku, usnadňuje průchod střevy a napomáhá posunu chlupů mimo tělo.

- DENTAL CARE - Vysoký obsah vlákniny, tvar, textura a tvrdost granulí NUTRIN Complete přispívá k pravidelné redukci přirozeného přírůstku zubů.

- IMMUNITY - Obsah prebiotic, způsob zpracování, promyšlená kombinace surovin, různých druhů vlákniny a vitamínů, je prevencí správného fungování střev, jejichž zdraví je základem obranyschopnosti organismu.

- EASY DIGESTIVE - Živiny jsou přístupnější trávícím enzymům, zvyšuje se jejich stravitelnost, zlepšuje konverze krmiva a snižuje se zátěž organismu. V porovnání s krmnou směsí, jsou tak denní dávky nížší.

- FRUIT - Součástí jedinečné receptury krmiva Nutrin Complete je ovoce, a to nejen pro svoji chuť a aroma, ale především pro své dietetické vlastnosti a významné hladiny biologicky aktivních látek.

- VEGETABLES - Součástí jedinečné receptury krmiva Nutrin Complete je zelenina, a to nejen pro svoji chuť a aroma, ale především pro své dietetické vlastnosti a významné hladiny biologicky aktivních látek.

- YEAST EXTRACT - Pro vysoký obsah bílkovinných komponent s krátkým řetězcem je kvasnicový extrakt velice dobře stravitelný a je výborným zdrojem stavebních jednotek pro zdravý a vyrovnaný růst.

- OPTIMAL COAT - Nízká hladina tuků ze surovin, je doplněna řepkovým olejem s optimálním poměrem omega 6 a omega 3 mastných kyselin.

- ODOR CONTROL - YUCCA - Yucca Shidigera obsahuje látky s deodoračními účinky, které váží metabolity čpavkové povahy, redukuje nepříjemný zápach z výkalů a pozitivně ovlivňuje životní prostředí.

- NO PRESERVATIVES - Při výrobě krmiva NUTRIN Complete nebyly použity žádné konzervanty, stejně tak umělá barviva, živočišné složky a cukry.

- ACTIVE RESEARCH - Naše snaha, založená na aktivní spolupráci s chovateli, veterináři a výživovými specialisty, se odráží na kvalitě krmiv.

- TESTED PRODUCT - Krmiva Nutrin byla postoupena dlouhodobému testování v zoologických zahradách a chovatelů.

- MODERN TECHNOLOGIES - Příprava jednotlivých surovin a samotná výroba granulí probíhá na moderní technologické lince od firmy Bühler, jejímž srdcem je dvoušnekový extruder BCTG.

- DONTROLLED PRODUCTION - Důsledná kontrola toku surovin od jejich příjmu až po jejich výstup ve formě úhledných granulí, je uplatňována v koordinaci se systémem HACCP. Výrobní podmínky, legislativní povinnosti nebo pravdivost deklarovaných znaků, je zároveň pod pravidelným dozorem orgánů MZE (ÚKZÚZ, SVSCR).

Balení: 1 500 g = 1,5 kg
Určeno pro: morče
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nutrin
Hmotnost 1500 g
Značka Nutrin
Vhodné pro dospělé
Bezobilné ne
Druh zvířete morče
Typ granule