95 %
(7 hodnocení)
Ortlieb na nosič 40 litrů 1520 g Nepromokavé
Zobrazit další nabídky
95 %
(7 hodnocení)
Ortlieb na nosič 40 litrů 1520 g Nepromokavé
Zobrazit další nabídky

Popis

Ortlieb Back-Roller City

Základní model zadních brašen od firmy Ortlieb. Získáváte s nimi všechny přednosti Ortlieb brašen včetně 5-ti leté záruky a obrovské odolnosti. Jednoduché vodotěsné rolovací zavírání se zapíná po stranách brašen a zaručuje naprostou ochranu proti vodě i v těch největších lijácích. Systém připevnění na nosič je také naprosto jednuchý. Stačí napoprvé nastavit zadní upevnění a háček a pak už pokaždé je jen položit a drží na nosiči. Přesně stejně jako je tomu i u ostatních Ortlieb brašen.

Odolnost brašen zvyšují zpevněné rohy a 3D svařování jednotlivých panelů brašny. Ta je také vybavena velkými reflexními plochami.

Tyto brašny se perfektně hodí pro dojíždění do práce ve městě, ale třeba i k dálovým jízdám na kole.

Dodávána v červené, bílé a černé barvě. Není možno ji zkombinovat s brašnou Rack Pack. Ty lze ale připevnit k nosiči pomocí jakýchkoliv textilních popruhů.

• Systém zavírání: rolovací

• velké reflexní plochy

• QL1 systém uchycení na nosič

Výška brašny: 42 cm

Horní šířka brašny: 32 cm

Dolní šířka brašny: 23 cm

Hloubka: 17 cm

Váha: 1.520 g

Objem: 40l

Upínací systém QL1

Systém automatického zavírání a otevírání. Uchopením brašny za ucho se na zadní straně brašny automaticky rozevřou dva háčky a brašnu tak lze zaháknout na nosič. Jakmile se ucho brašny pustí, háčky se automaticky zavřou a brašna zůstane na nosiči bezpečně připevněná.

Systém QL1 je vhodný pro standardní nosiče o průměru trubky 8–16 mm. Do horních háčků jsou k dispozici redukční vložky, které umožní upevnění brašny na trubku o průměru 8 nebo 11 mm. Háček tak vždycky dokonale obepne trubku nosiče a brašnu pevně zajistí. Vzdálenost mezi háčky lze podle potřeby jednoduše nastavit pomocí imbusového klíče č. 3 (není součástí balení).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ortlieb
Umístění na nosič
Objem 40 litrů
Hmotnost 1520 g
Nepromokavé ano
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty