0 %
(0 hodnocení)
Ortofon
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Ortofon
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ortofon 2M Black SH

Akční set celohliníkového headshellu Ortofon LH-2000 a přenosky 2M Black. Univerzální a jednoduchá montáž pro širokou škálu ramének.

MM přenoska s vylepšeným výkonem na výstupu 5 mV s optimální přesností reprodukcí sonickéhu zvuku.

Vyčnívající tenký jemně zkosený diamantový hrot Shibata je usazen v novém vysoce odolném polykarbonátovém těle Lexan DMX pohlcující vybrace s oddělenými pólovými vývody v mědi. Kazeta je nejlepší ze všeho, čte věrně drážky s příkladným rozlišením a přináší přesný pohled do každého záznamu.

Ortofon SH-4 headshells jsou vysoce kvalitní, pevné hlavy pro různé aplikace má ergonomický design s dlouhým prstem, který lze snadno vyndat. Velká rukojeť prstů a kratší konstrukce umožňují snadné a viditelné pohyby a umístění hlavice. Kabelové svorky na zadní straně jsou také zlacené pro lepší přenos signálu.

Hmotnost: 9,4 g
Délka krytu: 51,5 mm
Délka prstu: 27 mm

Ostatní modely z řady 2M

2M Series je určena pro precizní a přesné vyhledávání informací v záznamu drážce. Celá série je vyvíjena ve spolupráci s dánským průmyslovým designérem Møller Jensen, stejným designérem, který navrhl oceněnou výroční MC přenosku inspirován tvary diamantu, jehož obrysy dodávají eleganci povrchu cartrige a dodávají celkovou formu a funkčnost. Označení 2M bylo vybráno z několika návrhů. Výrobce požadoval moderní jméno, snadno zapamatovatelné a dobře graficky znázornitelné, proto byl vybrán alfanumerický název. 2M znamená “mm” což je zkratka pro pohyb magnetu. Samozřejmě 2M není jen dalším hezkým modelem. Byla navržena na nejvyšší úrovni a je shodná s neutuchajícím odhodláním ORTOFON k zajištění co nejpřesnější a přesné reprodukce bez možného zabarvení.

Každého z modelů 2M Serie má svůj vlastní individuální zvukový výraz, a všech pět modelů dohromady představují soubor pěti klasických variant

2M Mono SE, 2M Mono a 2M 78 opravdová mono kazeta pro hraní vinylové desky

2M Červená je všestranná kazeta, která poskytuje otevřený, dynamický zvuk s mírným nádechem tepla

2M Modrá přidává další dynamiku a rozlišení, zní více otevřeně a reprodukuje další podrobnosti

2M Bronze dodává ještě více detailů a rozlišení, ale jen velmi nestranný způsobem, který respektuje všechny ostatní prvky

2M Black je nejlepší ze všeho, čte věrně drážky s příkladným rozlišením a přináší přesný pohled do každého záznamu

Série 2M kazet je ochrannou obchodní známkou ORTOFON s konstrukcí rozdělených pólových vývodů, které jsou patentovány a které umožňují pohyblivému magnetu kazety mít plochou frekvenční odezvu, jako u kazety s pohybující se cívkou. Dělená pólové vývody byly vynalezeny Ortofon, a byly původně prezentovány v série 500 a série Super OM.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ortofon
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky